Zdraví

Zářivě bílý úsměv

Každý člověk touží od mala po zdravých zubech a zářivém úsměvu. Zuby jsou pro nás opravdu důležité. Díky nim můžeme nejen jíst, ale i znásobit naše charisma. Co však dělat, pokud se na sklovině objeví hnědý povlak? Velký vliv na zbarvení zubů má jídlo, pití, a také zda jsme kuřáci cigaret. Například káva, víno, cigarety, antibiotika nebo nedostatečná hygiena, zubům neprospívá.

Bělení zubů však dnes nemusí být problém. Dokonce jsou přípravky, které při dodržení správného postupu působí okamžitě a efekt vydrží při správné péči i rok. Bojíte se zubaře? Dáváte přednost jen ověřeným, řádně testovaným výrobkům? Jednoduchým řešením je domácí bělení zubů od BeconfiDent.

  • jedná se o bezpečné bělení zubů, které má ve světě více jak 60 tisíc spokojených zákazníků
  • výrobky jsou klinicky testované, výroba USA, vývin ve Švédsku, na trhu více než 20 let
  • schváleno jedním z nejpřísnějších evropských testů vůbec FDA
  • posiluje zubní sklovinu díky obsahu fluoridu
  • obsahuje Aloe Vera, výtažek z heřmánku a extrakt z jader granátového jablka
  • nehrozí poškození zubů a dásní, výrobky jsou bezpečné, při jejich výrobě byl kladen vysoký důraz na kvalitu a bezpečnost

Je fajn, že díky pokrokové technologii dnes již nemusíme chodit při některých problémech k zubaři a nabízí se nám možnost bělení zubů doma. Nesmíme však zapomenout na správnou denní hygienu, zuby by si měl každý člověk čistit minimálně dvakrát denně.

Tajemný bruxismussmile-122705_1280

Věděli jste, že na zuby má vliv také bruxismus? Jedná se o skřípání zubů u dospělých i dětí. Probíhá během dne nebo v noci. Mnohdy si to člověk neuvědomuje.

K příčinám patří: úzkost, stres, hněv, nemoc nebo problém se zarovnáním zubů, špatná čelist a podobně

Příznaky: citlivost zubů, bolest čelisti, krku, hlavy

Následky: poškození zubů, trhliny, lámaní zubů, porucha skloviny

Léčba: nutná porada se lékařem, v některých případech se dává umělohmotná mezizubní dláha (chrání zuby v noci), v některých případech pomohou antidepresiva, relaxace, uvolnění

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + 15 =