Láska a vztahy

Zahoďte stud a objednejte si první zásilku ze sexshopu

Stereotyp v posteli je pro vztah nebezpečný, to si uvědomují všichni. Málokdo ale najde odvahu s tím něco dělat. Vždycky je těžké prosadit cokoliv nového, dát partnerovi najevo, že máte chuť se pustit do něčeho nepoznaného. Ta chvíle nejistoty za to ovšem stojí.

Největšími pomocníky v posteli jsou pochopitelně erotické pomůcky. Řekneme si to takhle na rovinu, protože se doopravdy není za co stydět. Sex je naprosto běžnou součástí lidského života. Sice nemusíte každému na potkání vyprávět, co se vám při milování líbí, ale stydět se používat erotické hračky, které vám přinesou více potěšení, je doopravdy zbytečné.

Zkuste naťuknout partnera

Máte dvě možnosti. Buď něco vyberete sama a budete doufat, že máte s partnerem stejný vkus, nebo se s ním o tom pobavíte. Jistě narazíte na nějakou příležitost – při brouzdání po internetu na vás vykoukne reklama na dildo, budete se společně dívat na seriál, kde hlavní hrdinové vášnivě debatují o erotických hračkách apod. V takovou chvíli prostě nadhoďte, jaké by to asi bylo, kdybyste něco takového rovněž vyzkoušeli. Slovo dá slovo, společně kouknete do sexshopu, vyberete a pak už si budete jen užívat.

Zahrajte si na odvážnou

Znáte nějakého muže, který by neměl rád sex? Říká se, že pokud si chcete muže udržet, je třeba ho dobře krmit a dopřát mu pravidelné milování. Takových, co by se zlobili, kdybyste jim do postele přinesla erotickou hračku, je doopravdy málo. Zkuste tedy sebrat odvahu a nějakou vyberte. Možná na začátek nekupujte dildo, mohl by se cítit méněcenně. Za zvážení stojí například venušiny kuličky, pro stydlivky třeba jen nějaký speciální gel. Má-li rád technologie, vyberte hračku, kterou může ovládat přes mobilní aplikaci – bude nadšený. Ano, i tohle v 21. století existuje. Podívejte se na erotické pomůcky Sexio a rozšiřte si obzory. Objednáte online, takže vás u toho nikdo neuvidí, a domů vám přijde diskrétně zabalená zásilka, tudíž nikdo nebude mít tušení, co je jejím obsahem.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 2 =