Zdraví

Začněte studovat zdravý životní styl v nové brněnské škole

Zajímáte se o zdravý životní styl a chcete pochopit, jak funguje lidský organismus, abyste lépe věděli, co je pro něj dobré? Zkuste se sejít s podobně smýšlejícími lidmi, s nimiž si vyměníte své zkušenosti a navzájem se inspirujete. Ptáte se kde? Spoustu nových informací načerpáte ve škole, nově i na pobočce v Brně.

Ne, nemusíte se vracet na střední, Škola celostní a přírodní medicíny je otevřená všem zájemcům bez ohledu na věk. Zvládnete ji i při práci a starání se o rodinu, přednášky totiž probíhají vždy v sobotu a v neděli. Některé obory jsou jednoleté, jiné dvouleté, nebo dokonce tříleté. Záleží na tom, jak moc se chcete dozvědět. Absolventi se každopádně shodují na tom, že informace získané ve škole se nedají v takto ucelené podobě nikde dohledat.

Školu vede zkušená lékařka

Jste k přírodní medicíně nedůvěřiví? Tak v tom případě škola Kamaté nebude nic pro vás. Zaměřuje se totiž na alternativní medicínu, léčivé rostliny, zdravý životní styl a obecně způsoby, jak zlepšit stav svého těla bez medikamentů.

Školu celostní a přírodní medicíny vede MUDr. Ing. Bc. Markéta Kastnerová, Ph.D., která už od dob studií ví, že nechce léčit chemií. Dnes působí jeden den v týdnu jako závodní lékařka, vyučuje na škole Kamaté a na pedagogické fakultě, má vlastní homeopatickou poradnu. Podle ní je vůbec nejdůležitější naučit se poslouchat své tělo.

Studujte to, co vás baví

Škola Kamaté poskytuje výuku v několika zajímavých oborech. Konkrétně v nově otevřené pobočce v Brně se jedná o studijní programy zaměřené na výživu, celostní medicínu, léčivé rostliny či zdravý životní styl. Zájemci mohou studovat i několik oborů najednou.

Kurzy jsou ukončené certifikátem o absolvování, nicméně daleko cennější než nějaký papír jsou pro studenty reálně získané znalosti. Nejedná se o žádné nudné učení faktů zpaměti, lektoři vše popisují na příkladech z praxe a předávají lidem informace využitelné pro vlastní život.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 1 =