Láska a vztahy

Vyznejte lásku ve verších

Tiché verše při západu slunce nebo při svitu něžného měsíce, romantické procházky a do ouška špitaná slůvka lásky. Ženy jsou křehká stvoření, která tohle všechno naprosto zbožňují. A kdo je chce dostat do kolen, měl by se naučit, jak vyznat lásku.

Mnoha tvrdým chlapům a vystajlovaným klukům to může připadat trapné. Proč by své dívce měli posílat nějaké infantilní básničky a šeptat jí slova lásky? To nestačí říct „mám tě rád“? Inu, nestačí. A kdo na to přijde včas, ten má jistotu, že mu jeho milovaná bude ležet u nohou a nikdy ho nebude chtít opustit. Naučte se proto vyznat lásku na vyznanie-lasky.com, kde najdete to nejkrásnější a nejněžnější na celém internetu.

 

             Básničky ze srdce

Je jedno, jestli básničky o lásce rádi skládáte nebo čtete. A nebo jestli hledáte akorát nějakou, kterou byste mohli poslat nebo večer zašeptat svému protějšku. Poetické, romantické a sladké básničky plné vřelých citů najdete zde a můžete z nich čerpat vždy a za všech okolností. Vaše dívka se na vás pak bude dívat očima plnýma okouzlení a úžasu, kde se ve vás ta romantická duše vzala. A když si básničky budete číst, padne na vás najednou úplně jiná nálada a budete toužit prožívat to, o čem se v nich v náznacích hovoří.

 

             Inspirujte se citáty

Internet je plný nejrůznějších citátů, ze kterých pramení moudrost celých lidských pokolení. Nabízejí rady, útěchu, naději i vtip. Ale zaručeně nejvíc jich je o nejvřelejším lidském citu – lásce. Pokud je také máte rádi, přečtěte si citáty o lásce a nechte se jimi na chvíli vtáhnout. Rázem zapomenete na všechno trápení a do žil se vám vlije nová chuť do života a nová touha po lásce, romantických objetích a něžnostech. S citáty zapomenete na křivdy i bolest. Proto stojí za to občas si je otevřít a jen do nich nahlédnout – hned vám bude líp.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen + 10 =