Krása

Vyzkoušejte sílu brazilského keratinu

Už jste o něm určitě slyšely, ať už od kamarádky, která se chlubila, kde vzala tak krásně rovné vlasy, nebo od vaší kadeřnice nabízející tuto zázračnou proceduru. Řeč je o brazilském keratinu, tedy pro někoho až magické látce, která se u nás stává stále více a více populárnější. Jenomže už jen málokdo ví co to přesně je ten brazilský keratin a kde se berou jeho skvělé účinky, a proto pro vás sepsali tento článek.

Pro lepší vysvětlení brazilského keratinu, musíme začít u keratinu samotného, tedy bílkoviny, která je základním kamenem všech lidských vlasů, chlupů a nehtů, tvořícím až 80% jejich struktury. V průběhu života dochází z různých důvodů (barvení, sluneční záření, přirozené stárnutí atd.) k úbytku keratinu a tím pádem narušení struktury vlasů, což má za následek vlnění vlasů, krepatění, roztřepávání konečků a celkově nezdravý vzhled vlasů. V roce 2006 si však brazilští vědci řekli, že s tímto problémem skoncují a přišli tak na hydrolyzovaný keratin, tedy látku strukturově podobnou lidskému keratinu získávanou hydrolýzou vlny z ovcí. Tato látka se při zažehlení dostává do struktury vlasů a opravuje ji, což vede k jejich narovnání. Jak už bylo řečeno, tato procedura se u nás stává velmi populární a nabízí ji čím dál více vlasových salónů a kadeřnic, jenomže i přes to je pro velké množství žen nedostupná a to skrze svoji cenu, která se většinou začíná někde okolo 3000 Kč. Naštěstí i tyto ženy mají možnost poznat sílu brazilského keratinu na svých vlasech a to díky produktu Keratin Exclusive.

Keratin Exclusive – domácí keratinová kůra

Ačkoliv Keratin Exclusive není čistý brazilský keratin, který se používá v salónech, ale “pouze“ přípravek pro vlasovou regeneraci na bázi brazilského keratinu, jeho účinky na vlasy jsou podobné a to i přes to, že stojí jen zlomek ceny. Další výhodou Keratinu Exclusive je jednoduchost používání, stačí když přípravek nanesete na vlasy po každém umytí a pro maximalizaci účinku zažehlíte. Už po prvním použití poznáte, že jsou vlasy hebčí a lesklejší a při opakovaném používání i mnohem zdravější. Více informací o Keratinu Exclusive naleznete na keratin-shop.cz

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × three =