Životní styl

Vytvořte si fotoknihu v pohodlí domova. Je to jednoduché!

Hledáte možnost originálního dárku? Nebo snad chcete uchovat všechny své vzpomínky v originální formě? Pokud ano, zapomeňte na klasická fotoalba, stejně jako zapomeňte na amatérský tisk fotografií na domácí tiskárně. Přinášíme vám něco mnohem zajímavějšího. Tím je fotokniha. Tedy jedinečná knížka vytvořená právě z vašich fotografií. Ideální volba, hledáte-li možnost jak své vzpomínky uchovat, nebo jak někomu darovat něco neobvyklého.

Vytvořte si vlastní z pohodlí domova

Jelikož dnes už málokdo fotí klasickým fotoaparátem, máte jistě i vy většinu fotografií v počítači, v elektronické podobě. A to je dobře, jelikož tvorba fotoknih využívá právě je. Dokonce svou fotoknihu vytvoříte sami. Díky online editoru, který je k tomuto účelu připravený. Snadno importujete a rozdělíte fotografie, popřípadě provedete úpravy tak, aby fotoknížka vyhovovala vašim potřebám. Samotný postup a s ním spojené ovládání je natolik intuitivní, že to zvládne i méně zkušený uživatel počítačů. Nevěříte? Přesvědčte se.

Buďte originální

Tvorba fotoknížky však nespočívá jenom v tom, že na základě svých fotek vytvoříte jednoduché fotoalbum. Naopak. Celé knize totiž můžete dát jedinečný styl a grafický nádech. Umožní vám to desítky příjemných šablon, které budou korespondovat se stylem použitých fotografií. Velmi oblíbené jsou třeba fotoknihy z vaší svatby, knihy s nejdůležitějšími fotkami z vaší dovolené, nebo třeba z výletu. Je také velmi dobrým dárkem pro všechny babičky a dědečky, kteří zde mohou mít vyobrazena všechna svá vnoučata či pravnoučata.

To hlavní jsme si nechali na konec. Máme na mysli kvalitu. Profesionálně zpracovaná fotokniha je zárukou nejenom špičkově vytvořených fotografií, ale je zárukou také použití kvalitního materiálu. Od papírů, po samotnou vazbu. Díky tomu máte jistotu i toho, že si budete moci fotografie prohlédnout třeba i za několik desítek let. Stačí mít fotoknihu uloženu na suchém místě, kde nehrozí riziko poškození externími vlivy.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 2 =