Krása

Vytvořte si dokonalé gelovky doma! Jak na to?

Každé ženě musí záležet na vzhledu rukou, vždyť jsou jednou z prvních věcí, které si na nás druzí všímají! Podívejte se na ty vaše: Jak vypadají? Jsou upravené? Ne? Chtěla byste je takové mít? Není na co čekat – pořiďte si domů vlastní sadu na výrobu gelových nehtů a pusťte se do díla. Hravě to zvládnete během několika minut. Poradíme, co vše budete potřebovat, podíváme se na trendy v oblasti barev a dekorací nehtů a nabídneme i několik tipů, jak docílit dokonalého vzhledu.

Sada jako výhodnější koupě

Abyste si gelové nehty mohla vytvořit, potřebujete k tomu základní vybavení, u kterého velmi záleží na kvalitě. Špičkovou kvalitu za dobru cenou najdete u značky ENII-NAILS, která patří mezi nejvýznamnější výrobce nehtové kosmetiky a příslušenství. Produkty ENII-NAILS se těší oblibě po celém světě i u profesionálů. U ENII-NAILS je možné koupit sady pro gelové nehty, které obsahují vše potřebné za příjemnou cenu.

Je to například Sada UV gel velká, která obsahuje lampu, gely, odstraňovač kůžičky, štětce, gilotinu na nehtové tipy a dokonce i zdobící prvky na nehty a další. Kromě klasických gelových nehtů je možné použít i tzv. Rocklac gely. Práce s nimi je ještě snadnější a hlavně rychlejší. ENII-NAILS nabízí sady i pro tento typ nehtů.

Jak vytvořit dokonalý vzhled nehtů?

I gelových nehtů je ze začátku potřeba trochu cviku. Na první pokus nemusí nehty vypadat úplně dokonale, ale nenechte se tím odradit. Bude lepší, pokud budete postupovat pomalu. Na výsledném efektu se hodně podílí tvar nehtu. Dokonalosti dosáhnete pomocí pilníku. Hodně záleží také na množství gelu – nepřehánějte to, méně je v tomto případě více.

Co právě frčí?

Trendy jsou nehty v pastelové barvě. Pokud chcete zaujmout, pohrajte si s odstíny a barvami. Dobře vypadá, pokud má jeden nehet odlišnou barvu od ostatních. Šmrnc vašim nehtům dodají třpytky, kamínky a ornamenty. Pro slavnostní příležitosti volte metalické barvy.

Kompletní nabídku gelů a pomůcek pro výrobu gelových nehtů najdete na www.enii-nails.cz.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 + sixteen =