Domov

Vyšperkujte svůj byt sedacími pytli

Proč pořád sedět na nepohodlných židlích, kde se nemůžete pořádně pohodlně rozvalit? Pořiďte si jeden nebo klidně i víc sedacích pytlů, které budou nejen skvělým doplňkem vašeho domova, ale všichni členové rodiny si je naprosto zamilují.

Můžete na nich sedět, ležet, cvičit na nich nebo je různě jinak využívat. Oblíbí si je jistě i váš zvířecí mazlíček. A děti, které se stejně věčně jen válí po zemi, na nich budou častěji než kdekoliv jinde. Přitom je to pohodlné a zdravé sezení plné zábavy. Zkuste proto sedaci-pytle.cz a vyberte si ten nejlepší pro vás.

 

             Speciálně pro děti

Jak už jste si možná všimli, sedací pytle se vyrábějí v různých velikostech, tvarech a barvách, ale také z různých materiálů od plyše přes bavlnu po nylon či ekokůži. A zatímco dospělí ocení ty větší, existují také sedací vaky pro děti, určené hlavně pro ty nejmenší. Vybírat můžete z celé palety barev od černé a bílé přes limetkovou, červenou, modrou až třeba po tmavě hnědou. A i ceny se liší podle toho, jaké velikosti či barvy si vyberete – vždy je nějaká v akci, proto není čas příliš váhat. A uvidíte, že jakmile vak dorazí, bude na něm pořád obsazeno a brzy budete přikupovat další, protože se ho nikdo nebude moci nabažit.

 

             Zahrajte si fotbal

O tom, že sedací pytle nejsou jen na lenošení a pohodlné sezení, svědčí i sedací míče. Ty opět ocení hlavně ti nejmenší, ale potěší jistě i mužskou část rodiny. Pořiďte si jeden a připravte se na fotbal a nebo třeba na volejbal. Nejen, že se na nich totiž dá sedět, ale svým zabarvením přimonínají fotbalový, volejbalový nebo třeba basketbalový míč. Do klučičího pokojíčku jsou tak jako dělané, akorát s tím házením a kopáním si s nimi je to složitější. Pokud tedy nechcete každou chvíli volat sklenáře a pořizovat nová okna. Na sezení jsou ovšem úžasné.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × two =