Nezařazené

Vyrobte si svou vizitku online, zabere vám to 2 minutky

Vizitky jsou v uspěchané elektronické době stále v módě. Nenapadá mě důvod, jak je to možné, ale jsou stále IN. Docela často se mi stává, že lidem dám vizitku, kde na mě najdou kontakt s emailem a webovou adresou. Nikomu ji nenutím, vyžádají si ji sami. Vizitky jsou však pro někoho důležité a má na nich postaveno celé podnikání. Třeba moje známá, která je vizážistka by bez vizitek prakticky nemohla fungovat. Na jednom líčení jich rozdá klidně 10 a zpětně se jí ozývají lidé se zájmem o líčení. Když se podívám na svou zásobu vizitek musím konstatovat, že je nejvyšší čas nechat si vyrobit vizitky nové. A tak jsem začal pátrat.

Kvalitní papír, vzory vizitek = vytvoření do dvou minut

Začal jsem hledat na internetu, kde bych si vizitky nechal vytisknout. Online vizitky nabízí více firem a já stále nemohl najít tu správnou. Paradoxem bylo však to, že jsem nakonec strávil více času hledáním, kde by byl tisk vizitek nejlepší aGirl samotnou přípravou díky vzorům vizitek jsem strávil asi 2 minuty. Prioritou pro mě je kvalitní papír. Fakt nesnáším, když mi někdo dá vizitku a je to ta měkká odporná papírová věc, který se mi během 5 minut zmačká v kapse a je prakticky nepoužitelná. Současně mě ale zajímají levné vizitky. Prostě kombinace kvality a rozumné ceny, rychlého vytvoření a dodání. A našel jsem. Byl jsem překvapený především z nabídky vzorů, které jsou hezky seřazeny v několika kategoriích.

Vybrat vzor z té široké nabídky mi dalo asi nejvíce práce. Pak už jen doplníte údaje, které si na vizitce přejete mít, zadáte počet a je to. Co bych vyzdvihnul jako další klad, že zde není příplatek za tisk druhé strany, takže vizitky mohou být klidně oboustranné. Jsem náročný klient, ale vybral jsem si z mnoha vzorů. Avšak ani ti, kteří si nevyberou nemusí smutnit. Můžete si totiž nahrát vlastní vzor a nechat si tisk vizitek udělat na něm.  Ten kdo nepotřebuje velké množství může volit již od 50 vizitek, ale větší množství se rovná lepší cena za jednu vizitku, takže proč si jich neudělat několik do zásoby že? 🙂

 

No abych to celé shrnul. Web, kde mi online udělají vizítky jsem našel a pak už stačily jen tři kroky. Vybrat vzor, doplnit hodnoty a odeslat objednávku. Vidíte, výroba vizitek nemusí být vůbec složitá Už se nemohu dočkat, až vizitky dorazí a budu se s nimi moci pochlubit. A příště už žádné hledání. A protože nemám tohoto online obchodu s vizitkami papírovou vizitku uložím si ji do záložek abych příště nemusel zase hledat.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 + 6 =