Domov

Vyměňte stará okna za nová

Každoročně v zimě protopíte spoustu peněz, přičemž značný podíl na těchto výdajích mají stará okna propouštějící chlad z venku kvůli špatnému těsnění. Nenechávejte své prostředky profouknout okny a vyměňte ta stará za nová.

Velikou oblibu si mezi lidmi získala okna plastová. Jejich kvalitní výrobě se věnuje společnost Plastikov, s.r.o., mezi jejímiž produkty naleznete kromě výroby plastových oken i okna hliníková a dřevěná a dále plastové dveře, garážová vrata nebo zimní zahrady. Vlastní IQ okna jsou kvalitní, vysoce funkční a prodávají se za dobrou cenu. Společnost Plastikov vám okna nainstaluje kdykoli si budete přát a výjimkou není ani zimní montáž, která je poměrně běžná. S IQ okny nejen uspoříte náklady na vytápění, ale také zabezpečíte dům proti vloupání. Okna jsou totiž dostatečně pevná, hluboká a vlastní dodatečné bezpečností bariéry zabraňující loupežím.

Kladete-li při výběru oken důraz na design, systém IQ a BluEvolution budou tím pravým stylem pro vás. Oblé zasklívací lišty a těsnění působí esteticky a vytváří krásné a moderní bydlení. IQ okna navíc působí čistě a elegantně díky vodící linii a měkkým konturám. Ženy ocení i jejich nenáročnou údržbu, snadné ošetřování a možnost výběru rozmanitých dekorů. Ty kromě bílé barvy zahrnují i barvu acrylcolor a dekorativní dřevěné vzory. Více detailů o oknech získáte na internetových stránkách výrobce pod odkazemwww.plastikov.cz.Plastikov dodává plastová okna Praha, Jihlava, Brno, Žďár nad Sázavou a Jindřichův Hradec. Firma okna vyrobí, namontuje a také zajistí jejich pravidelný servis. Termín dodání se odvíjí od dohody, obvykle však do 4 týdnů od zadání zakázky. Netrapte se tedy se starými dřevěnými okny a vrhněte se na jejich výměnu, která se vyplatí nejen finančně. Získáte komfortní a stylové bydlení dle vašich představ.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 + fourteen =