Soutěže

[Soutěž]: Vyhrajte kadeřnický hit, hřeben Tangle Teezer

Zanedlouho tu máme Vánoce a tak jsme ve spolupráci s AwashopBrno.cz připravili pro naše čtenářky další soutěž, která potrvá ode dneška, tj. 6.12.2013 až do konce letošního roku. Kdo s námi soutěžil u ve dřívější soutěži, zná už pravidla, která zůstávají i pro tuto soutěž stejná. Tentokrát vám položíme dvě otázky s třemi možnostmi, správná je jen jedna. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, který se může těšit na cenu od společnosti AwashopBrno.cz.

 

Zápolíte každé ráno s hřebenem, jelikož vaše nepoddajné vlasy mu vzdorují a nedají se rozčesat ani po použití spreje usnadňujícího rozčesávání? A nebo vlasy rozčešete, ale máte je krepaté a poničené? Možná byste měli vyzkoušet kadeřníky opěvovaný hřeben TTTangle Teezer. Ten vlasy rozčesává šetrným způsobem a jeho speciálně uzpůsobené zuby se nad zacuchanými vlasy „otočí“, takže rozčesávání vlasů není bolestivé. Také vlasy netrhá a neničí, ba naopak navrací jim lesk a pružnost. Jelikož si Tangle Teezer oblíbila spousta lidí, vyrábí se v několia provedeních a jedním z nejprodávanějších hřebenů je ten s potiskem ovečky Shaun. Pak jsou tu klasické jednobarevné „Tangláče“, kompaktní – s krytem, aby se zuby na hřebenu neponičily, i když si hřeben ponesete v kabelce a také Tangle Teezer Aqua Splash.

Tangle Teezer se dá zakoupit na internetu, například na www.awashopbrno.cz, ale vy si o jeden z hřebenů můžete zasoutěžit právě nyní.

Soutěžní otázky

1. Čím se vyznačuje kartáč Tangle Teezer Aqua Splash? 

a) Po každém použití se musí umýt vodou..

b) Je ideální pro rozčesávání mokrých vlasů..

c) Vyrábí se pouze v modré barvě.

 

2. V jaké barvě je logo AwaShopu?

a) V zelené.

b) V modré.

c) Ve fialové.

Nápovědu můžete najít zde: www.awashopbrno.cz

Podmínky soutěže:

  • soutěž probíhá od 6.12.2013 do 31.12.2013
  • provozovatelem soutěže je AwashopBrno.cz
  • s poskytnutými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem 101/2001 sb. O ochraně osobních údajů
  • výhru nelze vymáhat právní cestou

Jak soutěžit?

  • než přejdete na soutěžní formulář musíte souhlasit s podmínkami soutěže
  • po odeslání odpovědí si zkontrolujte svou emailovou schránku. Přijde Vám do ní potvrzovací email, který musíte odsouhlasit. Jen tak dokončíte svoji účast v soutěži. Tento postup chrání před registrací robotů do soutěží.
  • pokud se vše povedlo, nezbývá než čekat do 1.1.2014, kdy proběhne vyhlášení výherce, který bude následně kontaktován s oznámením výhry

 

 

 

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + fifteen =