Krása

Vyhrajte boj s křečovými žilami!

Nošení vysokých podpatků, dlouhé stání, sedavé zaměstnání, obezita, těhotenství a genetické dispozice jsou hlavními příčinami vzniku křečových žil. Nejenže vypadají nehezky, přináší sebou i závažné zdravotní riziko. Trpíte jimi a nejraději byste žila spokojenější život bez nich? Nabízí se vlastně snadná pomoc a operace to není…

Proč je záhodno se křečových žil zbavit?

Kromě toho, že se je snažíte všemožně maskovat, možná nepociťujete žádný jiný problém. Ovšem je tu a dost velký. V křečových žilách dochází ke zpomalení průtoku krve, následkem toho se ztenčují a hrozí, že vznikne sraženina (tzv. trombus). V nejzávažnějších případech může taková sraženina krevním řečištěm doputovat až k srdci a způsobit smrt. Máte-li „křečáky“, snažte se je odstranit.

Operace není vždy nutná

Lékaři používají dva postupy léčby. V první fázi doporučí nosit stahující punčochy. Dokáží pomoci, většinou ale pomalu a co víc, punčochy vypadají dost nevzhledně a jejich nošení rozhodně není procházkou růžovým sadem. Pokud to nezabírá, přistupuje se k chirurgickému zákroku. Každá operace je rizikem a nikde navíc není záruka, že se křečových žil zbavíte natrvalo. Obvykle se po několika letech vrátí a ještě v horším rozsahu.

Pohyb a síla přírody

Aby byly vaše nohy krásné, výrazně k tomu přispěje pravidelný pohyb. Choďte na dlouhé procházky, skvělý je také běh. Výborně se v eliminaci křečových žil osvědčily přírodní výtažky. Vhodný je výtažek z aloe vera, kořene listnatce pichlavého, zlatobýlu a z citrónové kůry. Všechny obsahuje speciální gel Varikosette. Aplikuje se v menších dávkách. V jeho složení se dále nachází olej z muškátové růže a arganový olej. Přináší nohám úlevu a je účinným nástrojem pro prevenci a léčbu křečových žil. Varikosette koupíte na kalamara.com. Nyní dokonce s akční slevou 50 %.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − seventeen =