Životní styl

Vychutnejte si dokonalé jídlo v příjemném prostředí

Ačkoliv restaurací je v dnešní době stále více a více, najít tu kvalitní nemusí být zase až tak jednoduché. O to více je ceněno osobní doporučení zajímavého místa, kde si nejenom pochutnáte, ale kde strávíte i příjemný večer. A přesně takovým místem je restaurace Praha 6, tedy konkrétně podnik s názvem Cesta Časem. Najdete ho mezi Vítězným náměstím a Hanspaulkou, a to v objektu, který v roce 2004 prošel výraznou rekonstrukcí. To umožnilo vyladit koncept restaurace nejenom do příjemného stylu, ale zároveň bylo vytvořeno i několik menších salonků, umožňujících příjemné posezení i uzavřeným skupinám. To vše v prostředí, které vás skutečně zavede několik desítek let do minulosti.

Na oběd či večeři, pivo nebo oslavu

Nejsou to však jenom vnitřní prostory a salonky pro 20 – 30 lidí, ale i rozsáhlá letní zahrádka, která k restauraci Cesta Časem patří. Díky tomu se můžete v letních dnech osvěžit skvěle vychlazeným pivem, zajít na dobrý oběd, jelikož tamní polední menu Praha nabízí levné, chutné a oblíbené hotovky. Stejně tak ale nebudete zklamáni ani z možnosti užít si příjemnou večeři doplněnou výběrem prvotřídních tuzemských a světových vín. Prostory se však hodí i k pořádání firemních akcí, meetingů, svatebních hostin, ale i rautů a rodinných oslav.

stroj

Skvělé jídlo a příjemný personál

Prostředí restaurace však není vše, co vás může zaujmout. Z osobní návštěvy musíme jasně vyzdvihnout právě zkušenosti a vytříbené chutě místního šéfkuchaře, který dokáže na stůl naservírovat dokonalé pokrmy, které okouzlí i vaše chuťové pohárky. To vše je doplněno profesionálním servisem, který zážitek z návštěvy ještě znásobí. Ať už tedy hledáte příjemné místo pro posezení s partnerkou či partnerem, nebo chcete pozvat na oběd důležitou návštěvu, od teď víte, s jakou restaurací chybu neuděláte. Navíc lze přijet autem, které necháte na místním parkovišti, nebo autobusem č. 131.

stoly

 

Foto: cestačasem.cz

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight + 15 =