Domov

Volejte si na rekonstrukce bytových jader odborníky. Proč?

Pokud bydlíte v bytě, který má ještě umakartové jádro, zřejmě přemýšlíte nad jeho rekonstrukcí. Umakart se v minulosti používal jako alternativa klasického zdiva, a to i navzdory nepraktickým vlastnostem tohoto materiálu. Zvuková izolace je takřka nulová, náchylnost k plísním je naopak obrovská. V následujících řádcích vám prozradíme, jak taková renovace probíhá a proč se vyplatí svěřit práci do rukou profesionální firmy.

Přestože máte doma zručného partnera, který zastane v podstatě jakoukoliv práci, zrovna rekonstrukce bytových jader bývá natolik náročný proces, jenž vyžaduje přítomnost odborníků.

I menší chyba vás může stát tisíce

V první řadě je nezbytné rozvrhnout budoucí dispozice. Odborník vám poradí, jak proměnit byt v praktické, ale přitom útulné místo. Stejně tak vám navrhne optimální materiál, z něhož bude nové bytové jádro vybudováno.

Věděla jste o tom, že i malá chyba či volba špatného materiálu vás může stát tisíce, ba dokonce desetitisíce korun? Ve výsledku se vám tak práce prodraží, i když jste původně chtěla ušetřit na tom, že si neobjednáte odbornou firmu.

Společnost vám vypracuje projekt, abyste si udělali reálnou představu o tom, jak bude výsledek vypadat. Jakmile ho odsouhlasíte, pracovníci se pustí do realizace vysněného bydlení. Vy se nemusíte o nic starat, takže ani o shánění materiálu. Všechno si vždy zajišťuje ta firma sama.

Kdo se na rekonstrukce bytových jader specializuje?

Jakmile do vyhledávače zadáte frázi jako rekonstrukce bytu Praha, nabídne se vám hned několik firem působících v dané oblasti. Jednou z nich je také Svět interiérů s.r.o., což je pražská společnost s pestrou nabídkou služeb. Objednat si můžete řešení na klíč, například rekonstrukci koupelny, kompletní renovaci bytu a podobně.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + 13 =