Móda

Vlastnoručně vyrobený dárek od srdce

Vánoce klepou na dveře a vy nemáte žádnou inspiraci? Baví vás ruční práce, u kterých vidíte brzy výsledek svého snažení? Nebojíte se šicího stroje či řezacího plotru? Kreativní dárky ušité z lásky pod stromečkem nejvíce zabodují. Není nad to dojmout vaše nejmilejší zrovna o Vánocích – pohádkových svátcích. Kreativní dárky jsou ty nejcennější.

Nevšední dárky nejen pro babičku

Taky si každý rok lámete hlavu, co dát babičce pod stromeček? Když jí koupíte žehličku, schová ji do skříně, protože to je škoda a ta stará je ještě dobrá. Nová rychlovarná konvice jí vyhodí pojistky. Oblečení má plné skříně. Když dostane dárkový koš, tak pamlsky rozdá dětem, a vy ještě dostanete vyhubováno, že zbytečně utrácíte, že už nic nepotřebuje. Vyrobte jí letos třeba ozdobné čepičky na zavařeniny s výšivkou ovoce. Nezáleží na tom, zda skleničky s marmeládou koupíte v obchodě, nebo jestli je vlastnoručně uvaříte. Každopádně po téhle proměně budou jako domácí opravdu vypadat. Najednou budou z obyčejných skleniček neobyčejné. Už je jedno, jestli si vaše babička udělá z dárku dekoraci do kuchyně nebo si ty marmelády i namaže na chleba. Každopádně bude překvapená, co ty dnešní šicí stroje umí.

Pomocníci od Brother

Už vám starý šicí stroj dosluhuje a vy rychle potřebujete nový kvůli kreativním dárkům? Šicí stroje Brother nebo Merrylock patří k nejvyhledávanějším po celém světě. Stroje se pyšní celokovovou vnitřní konstrukcí, některé LED osvětlením a vynikají také skvělou ergonomií. Patentované navlékáčky, které skutečně sami nit navlečou, vám usnadní práci. V širokém sortimentu Šicí techniky Brother naleznete celou řadu spolehlivých šicích strojů v nadčasovém a moderním designu, ale i vyšívací stroje, overlocky a coverlocky, šicí jehly a kompletní příslušenství. Nezapomeňte ani na řezací plotr, díky němuž své dárky doladíte. Řezací plotr ScanNCut sám umí vyřezat například vzor velmi oblíbené sovičky ze sovičkové látky pomocí vestavěného skeneru. Pomocí plotru můžete také nažehlit fólii na textil. Inspiraci a kreativitě se meze nekladou. Pospěšte si, ať stihnete ušít a vydekorovat dárky pro své nejmilejší.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × four =