Kariéra

Vizitky jsou stále v kurzu: Připravte si svou vlastní online

Prezentace firmy či osoby je nesmírně důležitou součástí marketingu. Řešit ji lze v mnoha podobách. Moderní digitální vzhled hovoří především pro emailovou komunikaci se specifickými znaky typu jména, příjmení, loga firmy apod. Představit se fyzicky je ovšem úplně jiná káva. Vězte, že vaše jméno mnohdy protistrana zapomene už na konci setkání. Právě z toho důvodu se vyplatí mít papírovou vizitku, již pouze při jednání ostatním lidem rozdáte. Ano, klasické vizitky v papírové podobě rozhodně nejsou minulostí. Pokud o realizaci té své uvažujete také, poradíme vám, jak na to.

Vytvořte si vlastní vizitku online

Už dávno není zapotřebí hledat konkrétní kancelář firmy, jež navrhuje a tiskne reklamní materiály včetně vizitek. Výbornou volbou je služba Printuj.cz. Právě jejím prostřednictvím lze bez problémů rychle a velmi jednoduše vytvořit jakékoli tištěné prezentační materiály včetně vizitek. Speciální program pro vytvoření vizitek je k dispozici online. Vy si budete moci zvolit z přednastavených šablon, případně si vložit svoji vlastní. Samozřejmě si vyberete písmo a konkrétní styl. Získáte profesionální tiskový materiál. A kolik vás to bude stát? To si spočítáte jednoduše online přímo ve speciálním kalkulátoru.

Vysoká kvalita provedení samozřejmostí

Spolehnout se budete moci na maximální kvalitu fyzického vzhledu vizitky. Zvolit si lze jak klasický lesklý, tak i matný vysoce jakostní papír. Barvy budou maximálně jasné. Jestliže budete chtít vizitky v opravdu luxusním a vysoce odolném provedení, není potíž nechat si je laminovat.

Do 24 hodin máte vizitky doma či na firmě

tiskem vizitek pochopitelně souvisí také jejich odeslání přímo k adresátovi. U Printuj.cz se můžete spolehnout, že vám zásilka dorazí do 24 hodin. Je úplně jedno, do kterého kouta bude vizitka putovat. Zmiňovaná společnost je zasílá kompletně po celé České republice.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − four =