Krása

Víte, co má blahodárný vliv nejenom na vaši pokožku?

Mít dokonalou pleť, hezké vlasy a pevné nehty, to je sen snad každé ženy, ale i některých mužů. Bohužel vlivem stárnutí, stresu, znečištěného ovzduší , ale i špatného životního stylu i stravování, nemusí být naše pleť nutně taková, jakou bychom si ji přáli. Naštěstí však není třeba zoufat, jelikož existují možnosti, jak mít pleť, ale také třeba i vlasy nebo nehty krásné a dokonalé. Řešením je totiž kolagen, bílkovina, která je přirozenou stavební jednotkou našeho těla a zodpovídá ze pevnost a pružnost tkání. Při jeho nedostatku může naše pokožka rychleji stárnout , nehty se lámou a vlasy ztrácí pevnost a lesk.

Dopřejeme-li tělu kolagenu dostatek daří se tkáním velice dobře. Samozřejmě to, že se ho v našem těle nedostává, může být způsobeno nejenom zmíněnými vlivy, ale také tím, že vlastní produkce kolagenu v těle s věkem klesá. To ostatně můžeme na našem těle pozorovat, jelikož nejenom pokožka, ale i kolagen a vlasy spolu velmi souvisí. Je-li ho

Kolagen FORTE 120 tbl.www.kolagen-forte.cz
Kolagen FORTE 120 tbl.
www.kolagen-forte.cz

dostatečné množství, můžeme si být jisti, že naše vlasy budou nejenom silné , husté a samozřejmě i lesklé. Taktéž blahodárný vliv kolagenu poznáme na našich nehtech, které jsou díky dostatku kolagenu pevné, nelámou se a netřepí. Zkrátka nehty, jaké si každá žena přeje, neboť hezké a upravené ruce jsou její vizitkou. Tedy kolagen a nehty k sobě patří.

To nejdůležitěji, co si samozřejmě necháváme na konec, je naše pokožka. Ať už má člověk jakoukoliv barvu pleti, jedno má společné, a to právě její základní stavební materiál-kolagen. Kolagen a pleť jsou spolu neodmyslitelně spjati, a tak pokud kolagenu z různých příčin máme nedostatek, je tu ideální možnost ho externě doplňovat ve formě tablet. Po jeho pravidelném užívání brzy uvidíme změny – zlepší se vypnutí pokožky, vyhladí se i drobné vrásky, pleť se rozzáří. Dostatek kolagenu omezí vznik vrásek nových, pleť získá mladistvější vzhled. Dodáním nezbytného kolagenu získáte nejen pružnou a zpevněnou pokožku, ale i pevné nehty a krásné vlasy, ale i dobrý pocit z vašeho mladšího vzhledu.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 4 =