Domov

Venkovní rolety jsou funkční a vypadají skvěle

Uvažujete o novém zastínění do vašeho domu, anebo stavíte nový a potřebujete najít nejvhodnější alternativu zamezení přísunu světla a tepla? Pokud ano, vsaďte na venkovní rolety. Na rozdíl od těch vnitřních anebo od levných interiérových žaluzií totiž dokážou nabídnout maximální komfort, který si velmi rychle oblíbíte. Nevěříte? Nevadí. V následujících řádcích vám podrobně představíme jejich hlavní výhody. Společně se přesvědčíme o tom, že je jich hodně.

Maximálně efektivní stínění

Moderní exteriérové rolety nabízejí maximální komfort v podobě dokonalého zastínění. Ovládají se naprosto pohodlně manuálně za pomocí speciálního mechanismu, nebo elektricky. Stačí jen kliknout na dálkovém ovládání a jednotlivé lamely dostanete do polohy, kterou budete potřebovat. Rolety mohou být staženy kompletně, nebo pouze částečně, či vůbec. Při úplném stažení se vytvoří krunýř, který dokáže ochránit interiér stavby i před zloději a vandaly. Volit navíc lze ze spousty zajímavých barev, které doladí vzhled vaší nemovitosti.

3 druhy venkovních rolet

K dispozici jsou dnes na trhu tři základní typy venkovních rolet. Jestliže potřebujete vyřešit stínění ve stávajícím bydlení, vyplatí se modely s přiznaným pouzdrem, do něhož se celá roleta jednoduše namotá. Naprosto nadčasově vypadají rolety integrované do omítky, případně přímo do překladu. Na ty je ovšem zapotřebí myslet ještě při stavbě nemovitosti, nebo byste měli počítat s bouracími pracemi.

Vsaďte na prvotřídní kvalitu

Ať už nakupujete rolety, žaluzie anebo sítě proti hmyzu, vyplatí se vybrat spolehlivého dodavatele. Naším tipem je sortiment společnosti Climax, jež je lídrem na českém trhu. Nabízí zastínění všeho druhu ve vysoké kvalitě za nízké ceny a spolehlivý servis. Samozřejmostí jsou u ní vysoká kvalita, spolehlivost a minimální dodací termíny vámi vybrané stínící techniky.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × five =