Krása

Vaše nohy si zaslouží péči i v zimě

V létě je pro většinu žen péče o nohy naprostou samozřejmostí. Teď nemáme na mysli jen zbavování se chloupků, ale také starost o chodidla. Je nezbytné zastřihnout, nalakovat nehty a pravidelně odstraňovat starou kůži. Zejména ztvrdlé paty nepůsobí vůbec hezky. A to ani v zimě.

Čistota a upravenost by měly být standardem každé ženy, a nejen v létě. Chcete-li mít pěkné nožky, které se nebudete muset stydět vystavit v sandálkách, je potřeba o ně pečovat celoročně. Aspoň základní úkony byste si měla osvojit. Jedním z těch nejdůležitějších je odstraňování ztvrdlé kůže z pat.

Hrubá kůže na patách je normální

Paty patří k nejzatěžovanějším částem těla. Denně musí držet celou tíhu a došlapují na nejrůznější povrchy. Není tedy divu, že kůže na nich pomalu tvrdne. Jak moc ji budete mít zrohovatělou, záleží na obuvi, již nosíte, práci, kterou děláte, a rovněž na genech. Bojovat s ní ale může každý, a dokonce kvůli tomu není nutné platit stovky korun za pedikúru. Bruska na paty vám pomůže vyřešit problém doma.

Stačí pár minut péče denně

Elektrický pilník na nohy odstraňuje hrubou kůži během několika sekund. Stačí ho zapojit do elektrické sítě (případně jej předem nabijete a pak používáte pohodlně bez překážejícího drátu) a na sucho přejíždět přes ztvrdlá místa. Otočné válečky si s kůží poradí, a to zcela bezpečně. Válečky je potřeba vyměňovat asi po 3 měsících používání, přičemž záleží na tom, jak často pilník používáte a jak moc máte hrubou kůži. Brzy se zjemní, takže vám válečky vydrží delší dobu.

Pilník pomáhá spoustě žen

Nejste si jistá, zda by vám něco takového pomohlo? Než se vydáte do kamenné či online drogerie pro svůj přístroj, zeptejte se kamarádek či příbuzných. Jistě se ve vašem okolí najde někdo, kdo má s pilníkem na paty zkušenosti. Jedná se o poměrně běžně používaný produkt. Vyzkoušený elektrický pilník Nexon Pedi 5v1 nabízí Xantea – drogerie z Německa. V sortimentu má tuto brusku již třetím rokem a je o ni velký zájem.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 + three =