Domov

Vánoční výzdoba inspirace – soustřeďte se na kvalitu, zapomeňte na tržnici!

Venku stále panuje horko a oni už „straší“ s Vánocemi. Možná si také právě ťukáte na čelo, že je prostě ještě moc brzy. Jen si zkuste vzpomenout na loňské Vánoce, když jste si unaveně sedla do křesla a v duchu si říkala, že se do vánočních příprav musíte příští rok vrhnout mnohem dříve. Právě ono „mnohem dříve“ začíná nyní. Podívejte na naše tipy na vánoční výzdobu, letos bude frčet umírněná elegance i extravagance!

Tipy na vánoční výzdobu – držte se při zemi!

Mnoho domů, oken i balkonů se v předvánočním čase rozzáří světýlky. Je třeba si uvědomit, že se o krásnou podívanou jedná jen tehdy, jsou-li světla vkusná. O různobarevných řetězech, které lidé nakoupili na tržnici, se to určitě říci nedá. Zapomeňte na ty odpornosti! Při výběru osvětlení se zaměřte na kvalitu a vkus a vaše vánoční osvětlení bude nejlepší široko daleko.

Jak vybrat nejlepší vánoční osvětlení?

Dodržujte tyto zásady:

  • Zvolte si jednu dominantní barvu (nevíce se hodí bílá či světle modrá).
  • Použijte střídmě doplňkové osvětlení (volte sytější barvy – tmavě modrou, červenou apod.)
  • Nepoužívejte více než 3 barvy.
  • Zaměřte se na kvalitu a odolnost, nikdy nepoužívejte vnitřní osvětlení venku!

Snažte se, aby výzdoba nebyla přehnaná. Méně v tomto případě znamená více. Váš dům či byt musí vypadat elegantně. Nevíte si rady? Podívejte se na tyto konkrétní tipy na vánoční výzdobu.

Ozdobte i interiér

Světelná výzdoba interiéru by měla v ideálním případě korespondovat s výzdobou vnějšku. Používejte stejné barvy světel. Krásným doplňkem je například holografická 3D lucerna. Vytvoří nádhernou atmosféru v každém pokoji. Extravagantně a současně velmi jemně působí LED osvětlení – meteorický déšť. Vánoční výzdoba bytu bude dokonalá, když bude její součástí svítící akrylový kužel. Všechny tyto a ještě mnoho dalších koupíte na t-zbozi.cz.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight + ten =