Nakupování

V jakých obchodech ušetříte se slevovými kupony?

Umíte používat slevové kupony? Pokud ráda nakupujete přes internet, měla byste se to naučit. Jde totiž o jedinečnou šanci jak ušetřit. Věnovat musíte pouze pár minut svého času, nicméně když se naučíte navštěvovat stránky shromažďující slevové kódy, vyhledání vám zabere opravdu jen chvilku.

Se slevovými kódy jste se určitě už někdy setkala. Minimálně jste při dokončování objednávky někde viděla políčko, do nějž se slevové kupony zadávají. Teď už víte, k čemu slouží. Je potřeba do něj napsat správnou kombinaci znaků a pak budete mít levnější nákup.

Kde takový kód vzít?

Některé obchody dávají slevové kupony jako odměnu za nákup, výměnou za věrnostní body apod. Nicméně spousta jich je k dispozici úplně zdarma, stačí si je najít. Válí se různě po internetu a čekají, až je někdo využije.

Chcete-li se o slevových kuponech dozvědět mezi prvními, je vhodné odebírat newsletter vašeho oblíbeného e-shopu a sledovat jeho profily na sociálních sítích, tam jsou většinou zákazníci o slevách informováni. Druhou možností je podívat se vždy na nějaký portál, který slevové kódy shromažďuje. To je asi nejjednodušší cesta.

Nakupte ve slevě třeba oblečení či parfémy

Web shromažďující slevy je OnlineKupony.cz. Aktuálně můžeme doporučit například slevový kupon Notino na dopravu zdarma na bestsellery. Najdete zde i kupon na poštovné zdarma do Bonprix. Ostatně kategorie móda je docela obsáhlá, pravděpodobně zde objevíte slevy i do svého oblíbeného e-shopu.

Použití je naprosto jednoduché. Když kliknete na „Získat kód“, zobrazí se vám kupon. Třeba kupon do obchodu Tchibo na sportovní módu pro muže je ve tvaru „SPORT17“. Tento kód si tedy zkopírujete a při nákupu jej pouze vložíte do určeného políčka. Tím je hotovo.

Z dalších módních e-shopů poskytujících slevové kupóny pak můžeme jmenovat například Deichmann, Bibloo, Answear, Boardstar, Zoot a další. Mrkněte na OnlineKupony.cz a přesvědčte se sami.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 4 =