Láska a vztahy

Užívejte si Sex jako v sedmém nebi

Vztah nelze postavit na sexu, nebo aspoň ne dlouhodobý vztah, nicméně bez přitažlivosti v posteli to také nemůže dlouho fungovat. Většina párů bohužel po čase sklouzne ke stereotypu, sex je pak nebaví, oddávají se mu čím dál méně a vztah strádá. Je to i váš případ?

Už spolu nespíte tak často jako dřív? Nepřináší vám sex s vaším drahým takovou radost jako kdysi? Vymlouváte se raději na bolesti hlavy, abyste nemusela přetrpět další společnou chvilku pod peřinou? Pak si pořiďte knihu Sex jako v sedmém nebi od německé autorky Bärbel Mohr.

Navraťte do sexu lásku

Bärbel Mohr byla původně fotoreportérkou, fotoredaktorkou a grafičkou, ale později začala psát. Zaměřuje se zejména na témata, která se týkají každého z nás, a ve svých publikacích radí, jak prožít lepší a spokojenější život. Říkejte si, co chcete, ale dobrý sex je pro spokojený život opravdu důležitý.

A podle Bärbel je klíčem k němu láska, která se ze vztahů postupně vytrácí. Právě ta je přitom tou přísadou, která sex posouvá na vyšší úroveň, dělá z něj nadpozemský zážitek.

Nechte se inspirovat

Nebojíte se experimentů, jste otevřeni všemu a máte chuť zkusit něco nového, co vám zajistí sex jako v sedmém nebi? V knize jsou uvedeny osobní postřehy autorky, návody a zkušenosti párů, které se radami autorky už řídily. Autorkou knihy tedy není pouze Bärbel Mohr, ale i další lidé dělící se o své rady a tipy.

Cílem knihy je dokázat všem mužům i ženám, třeba i těm, co se pokládají za frigidní či impotentní, že sex může být zábava také v pokročilém věku. Ačkoliv se tomu nejspíš budete divit, pořád je co objevovat, a to nejen nové polohy. Díky „nultému kolu sexu v sedmém nebi“ poznáte odlišný způsob sexuálního požitku a vsaďte se, že se vám bude líbit.

Na vztahu je potřeba pracovat, a to po všech stránkách. Začtěte se sama, nebo si udělejte hezký večer s partnerem a nechte se inspirovat knihou Sex jako v sedmém nebi.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − seven =