Cestování

Užijte si exotickou dovolenou

Pořádnou dovolenou alespoň jednou za rok si chce užít každý. A v dnešní době už většině lidem nestačí trávit čtrnáct dní na chalupě, nebo na dovolené v Chorvatsku, ale chtějí zažít něco jiného a nevšedního. Z toho důvodu jsou v posledních letech stále více oblíbené různé exotické lokality. Nechte se také zlákat a vyzkoušejte například nejznámější atoly v Indickém oceánu.

Maledivy jsou rájem na zemi

Maledivy dlouhou dobu stály stranou všech hlavních proudů turisticky oblíbených destinací, v současné době se to však začalo rapidně měnit. Nyní jsou Maledivy symbolem luxusu a znázorněním skutečného ráje na zemi. Na své si zde přijde úplně každý. Vždyť kdo by neměl rád tyrkysově modré moře a písečné pláže lemované kokosovými palmami.

Jestliže si ale myslíte, že Maledivy jsou určeny jen boháčům, kteří nemusí koukat na peníze, tak se mýlíte. Pokud se vyhnete ubytování v několikahvězdičkových hotelech na hlavních a nejnavštěvovanějších ostrovech, jako je například atol Male, můžete zde strávit nádhernou, ale přitom cenově přijatelnou dovolenou. Ubytováni budete v bungalovech s vlastním kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Celé Maledivy, a především pak atol Dhaalu jsou ideální pro všechny, kteří se rádi potápí a poznávají krásy podmořského světa. Jestliže máte raději památky na pevnině, určitě navštivte atol Laamu, kde stojí několik buddhistických klášterů.

NewTravel

Pokud chcete letos tedy zažít něco nového, zavítejte internetové stránky srovnávače zájezdů NewTravel.cz. Můžete si zde vybrat ze zájezdů několika cestovních kanceláří, které lákají na ty nejznámější atoly Malediv. Pomocí velmi jednoduchého a přehledného systému vždy najdete přesně to, co hledáte. V nabídce naleznete i zájezdy se stravováním all inclusive či rovněž cenově výhodnější last minute dovolené.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + 15 =