Domov

Umožněte prckovi stát se hrdinou dobrodružného příběhu!

Osobní kniha s vytištěným věnováním je ideální dárek k Vánocům pro začínající čtenáře i menší posluchače pohádek před spaním. Potěšte letos dítě originálním dárkem v podobě příběhu, v němž se stane hlavním protagonistou. Na cestě v pohádkovém světě ho bude provázet oblíbená vedlejší postava, nejlepší kamarád z jeho reálného světa. Příběh začíná v důvěrně známém prostředí vašeho města a pak se začnou dít věci!

Osobní kniha – hit pro nejmenší!

Všechny osobní knihy mají stránku s věnováním, na kterou lze umístit i fotku vašeho dítěte. Vyplníte pouze pohlaví, jméno a příjmení dítěte, město, v němž bydlíte. Svoji objednávku doplníte o originální věnování a je hotovo. Stačí už si jen vybrat příběh, který vašeho prcka zaujme. K sehnání jsou knihy vhodné od 5 do 10 let, v elektronické či tištěné podobě. Pro nejmenší čtenáře a nečtenáře od pěti let věku je tak například určena knížka Havran Tik a cirkus Riko, ta je v prodeji i s dvěma doprovodnými písničkami ve formátu mp3. Dítě téměř na vlastní kůži zažije detektivní příběh s dobrým koncem. I když ještě neumí číst, vypěstuje si dobrý vztah ke knihám.

Vhodné čtení pro prvňáčky i starší děti

Čtení pro dítě nebude žádná nuda, když mu knížka umožní zcela se ztotožnit s hrdinou. Osobní kniha pomůže prvňáčkům zvyknout si na nový školní režim a najít si cestu ke čtenářství. Speciálně napsané příběhy jsou vhodné i na trénink hlasitého předčítání bez zadrhávání pro zkušenější čtenáře. JOLY – Dlouhá cesta do školy je příběh plný dobrodružství, které dítě prožije na fiktivní cestě do školy. Na pomoc slůněti Hubertovi je napínavé vyprávění o cirkusovém slůněti, které pátrá po své africké mamince. Podaří se vám ji najít? Dítěti vyberte ideální knihu podle jeho založení. Má rádo zvířátka nebo tajuplné hrady? Ostřílenější čtenáři od 8 let ocení složitější příběhy o dinosaurech a záhadách. Prcek se stane ve fantazijním světě malým detektivem, setká se s Tarzanem a na řece v tropech objeví pravěké ještěry.

Příběhy plné dobrodružství v hlavní roli s vaším dítkem seženete od 280 Kč. Kupte mu k Vánocům neobyčejnou osobní knížku. Do konce života bude mít na vás milou vzpomínku a čtení pro něj bude od samého začátku potěšením.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − ten =