Domov

Úklid domácnosti může být radost

Přijdete zničená z práce a máte toho dost, když musíte přichystat večeři a zkontrolovat děti? Chcete o víkendech raději relaxovat než uklízet celý dům? Nejste sama. Firmu na úklid si najímá čím dál více lidí a není to projev slabosti nebo toho, že se o svou rodinu nedokážete postarat. Je to úplně normální.

Spousta mužů, kteří žijí sami, nebo párů, které jsou pracovně vytížené, si raději zaplatí úklidové služby Praha. Všichni do jednoho jsou s pražskou firmou Perfekt úklid spokojení a k vlastnoručnímu uklízení už se nevrátí. Většinou dojdou k závěru, že radši těch pár stovek obětují. Uklízení vlastními silami totiž stojí drahocenný čas, který vytížení lidé mohou strávit užitečněji (prací nebo s rodinou). Navíc pak doma nemusíte skladovat žádné čisticí prostředky, mopy a košťata.

Jednorázové i pravidelné uklízení

Největší poptávka po úklidových firmách bývá tradičně před Vánoci. V rámci vánočního úklidu se gruntuje celý byt včetně oken, podlah a všech poliček, na kterých se hromadí prach celý rok. Úklid domácností Praha tohle všechno respektuje a udělá za vás. Všechny tyto úkony dělají několikrát do roka, pokud domácnosti uklízí dlouhodobě. Často to tak dopadá. Hodně rodin, které si nejdřív objednají jenom vánoční úklid, se později domluví na pravidelných návštěvách úklidové firmy.

Zatímco vy při vašem sobotním uklízení vyluxujete, utřete prach a vyčistíte kuchyň, koupelnu a záchod, firma na úklid domácností je důslednější. Vytře a navoskuje podlahy, očistí všechny pracovní plochy a spotřebiče, vyleští zrcadla a skla, vynese odpadky, uklidí terasu či balkon. Vše další záleží na domluvě, pomocnice z úklidové firmy vám nakonec mohou i vyžehlit nebo zalít květiny.

Úklid společných bytových prostor

Jednotlivci využívají služby firem často také na úklid bytů a společných bytových prostor. Pokud někdo z činžáku/bytového domu neuklízí, zkuste to na společné schůzi navrhnout. Když se částka za úklid rozpočítá mezi všechny nájemce, zjistíte nejspíš, že se vám to opravdu vyplatí.

Pražská firma Perfekt úklid má na webu vyvěšený transparentní ceník, tak se můžete podívat, že ceny jsou určitě přijatelné. Uklízet stačí jednou týdně, takže vás to měsíčně vyjde na pár stokorun. To za tu pohodu a volný čas stojí, nemyslíte?

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 + four =