Láska a vztahy

Udělejte radost! Pošlete dopis v krásné barevné obálce

Že se dnes posílají spíš e-maily, SMSky či zprávy na Messengeru? O to větší krásu pak má rukou psaný vzkaz. Stále je spousta příležitostí, k nimž můžete poslat papírový dopis nebo pohled. Vlastně ani žádný důvod mít nemusíte. Udělejte radost jen tak!

Pošta dnes posílá daleko méně dopisů a psaní než v dřívějších letech. Samozřejmě jsou roční období, kdy jim práce přibyde – typicky Vánoce a Velikonoce. To si Češi stále posílají pohledy s přáním krásných svátků. Proč se ale omezovat jen na tuhle dobu? Jistě je i ve vašem životě někdo, kdo by si zasloužil pár ručně psaných řádků. Schovat byste je měli do barevné obálky.

Šaty dělají člověka, obálka zase dopis

Je pošetilé dělat si o někom či něčem úsudek podle vzhledu. Přesto to všichni děláme. Když už tedy budete chtít poslat dopis, skryjte ho do krásné obálky, která zaujme na první pohled. Na trhu je spousta možností a drahé nejsou. Těch pár korun si určitě můžete dovolit obětovat.

Zvolíte klasickou barevnou nebo slavnostní metalickou?

Na poslání dopisu vám bude stačit obyčejný tvar obálky. Jen prostě vyberte nějakou barevnou. Odstínů je k dispozici nespočet, dokonce můžete vybírat i z metalických provedení. Na to si vzpomeňte o Vánocích. Třeba budete chtít připsat na pohled nějaký osobní vzkaz, který by si nikdo neměl přečíst. V takovém případě jej prostě skryjte do zlaté nebo stříbrné obálky.

Na svatební přání či peníze se hodí ještě něco lepšího

Pokud sháníte obálku, v níž osobně předáte svatební přání, případně darujete peníze, určitě se podívejte po speciálním provedení. Vyrábí se například barevné obálky motýlek nebo obálky připomínající svým tvarem růži. Obdarovaný hned uvidí, že jste si s dárkem pro něj dali trochu práci.

Každá speciální příležitost, jako jsou maturita, narození dítěte či promoce, si zaslouží kouzelnou obálku. Nic vám ale nebrání poslat v ní dopis jen tak a udělat někomu radost.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − eleven =