Móda

Trendy 2016: Jaké jarní dámské bundy budou v módě?

Zima se pomalu chýlí ke konci, jaro klepe na dveře a váš šatník čeká výrazná obměna. V letošním roce bude jaro ve znamení pestrobarevnosti a avantgardnosti. Ale na své si přijdou také milovnice elegantnosti a nenápadnosti. V následujících řádcích vám představíme novou kolekci jarních bund, která nezklame žádnou nákupní maniačku.

Ačkoliv letošní jaro vyzdvihuje do popředí především výrazné a pastelové barvy, své místo si vydobyla také klasika v podobě černé a bílé barvě. Sortiment jarních bund zahrnuje modely zdobené geometrickými tvary. Nicméně módní trendy se mění poměrně rychle. A co je moderní dnes, nemusí být moderní následující sezónu. Pakliže nechcete každé jaro kupovat nové kousky, doporučujeme upustit od extravagantního řešení a sáhnout spíše pod nadčasovém vzhledu, který neurazí ani dva roky po zakoupení. Jarní dámské bundy by měly zaujmout nejen svým vzhledem, ale měly by perfektně padnout svým střihem.

Jaký typ jarní dámské bundy vybrat?

Nestárnoucí klasikou jsou denimové bundy, kterými okořeníte jakýkoliv outfit. Džínová bunda perfektně ladí k šatům, sukním, ba dokonce k džínovým kalhotám. Ve vašem šatníku by neměla chybět alespoň jedna koženková bunda, která už dávno není symbolem drsných motorkářek. Koženkové bundy jsou silnější, tudíž zahřejí v chladnějších jarních dnech. Nemusíte zůstávat u černé či hnědé koženky, ale můžete sáhnout i po odvážnější růžové či červené barvě. Bundu můžete zkombinovat se sukní i kalhotami. Ženským postavám sluší pláštěnky a větrovky. Přestože na první pohled vypadají trochu kýčovitě, v kombinaci se správným oblečením působí elegantně a vkusně.

Jarní dámské bundy nabízí internetový obchod i-moda.cz, který nabízí zboží skladem i na objednávku do deseti dnů. Těšit se můžete na pestré produktové portfolio, které zahrnuje nejnovější módní kousky.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen + 10 =