Životní styl

Tipy na zajímavé dárky

Blíží se výročí vašeho vztahu s partnerem či partnerkou, případně má některý z vašich blízkých narozeniny nebo jinou významnou událost a vy stále nevíte co dotyčnému koupit a  přitom  jste si jisti, že nechcete pořizovat žádný běžný dar, jako jsou kytice, čokolády, šperky a podobně?  

Jednou z možností je koupit nějaké originální tričko či jiný kus oblečení, na kterém může být nějaký vámi vytvořený motiv, ať již vážného či zábavného stylu. To záleží převážně na povaze budoucího majitele tohoto dárku. Pokud však nejste příliš kreativní, zoufat nemusíte. Taková trička s potiskem jsou nyní v módě a tak je mnoho možností a již navrhnutých log či nápisů mezi kterými lze vybírat.

Pokud se vám takovéto tričko nezdá jako vhodný dárek a budoucí majitel je například vášnivý zahradník, pořiďte mu masožravky, které se řadí mezi velice unikátní typy rostlin a mají i více odrůd. Můžete je zakoupit již jako vykvetlé rostliny, případně pořídit pouze jejich semínka. Výhodou těchto rostlin je hlavně to, že je lze sázet během celého roku a je jedno, zda-li je léto či zima. Každopádně Masožravky mají rády po určitou část roku (cca. 3 měsíce) chladnější prostředí a tak je tedy dobré když jsou začátkem zimylouvre-102840_640 přesunuty do chladnějších prostor, ideálně do venkovního skleníku.

A jestli není ani to vhodným dárkem a vy například se svým partnerem/partnerkou slavíte nějaké výročí, můžete si udělat romantický výlet. Samozřejmě, i v tomto případě je široká škála možností, ale proč si například pořádně nevychutnat jeden víkend a nenavštívit Disneyland v Paříži, který nenabízí pouze řadu atrakcí, ale též kvalitních restaurací a zábavných center. Navíc, když už budete v okolí Paříže, proč toho nevyužít k návštěvě Eiffelovy věže či projížďce lodí po Seině?

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 8 =