Láska a vztahy

Tipy na sexuální polohy

Sex s partnerem nemusí být jen klasický misionář nebo tzv. na koníčka. Pokud chcete svůj milostný život zpestřit, můžete vybírat z celé hromady poloh, od téměř gymnastických po poklidnější. Přeborníci ve vymýšlení všech myslitelných pozic byli staří Indové, o Kámasútře určitě slyšel každý. Ale co třeba tantrický sex? Tomu prý podlehli Sting nebo Scarlett Johansson. Klade důraz na klid, harmonii a oddalování orgasmu.
Vášnivá „pětiminutovka“ má taky něco do sebe, ale pokud máte čas, zkuste si užít tohoto pomalého milování, které (jelikož vychází z indických duchovních tradic) je spíše o souznění duší než přímo o tělesném požitku a prohlubuje mezi partnery důvěru. Existují i lekce tantrického sexu, ale nemusíte být zrovna jogíni a určitě ho zvládne každý.
woman-9951
Co se týče přímo poloh, takovou poklidnější, kterou můžete zkusit třeba po ránu je, když žena se otočí zády k muži (na bok) a on do ní proniká zezadu. Je vhodná třeba pro těhotné. I klasického koníčka můžete obzvláštnit tím, že se k partnerovi otočíte zády a může si tak hrát s vaším zadečkem. Pokud nepatříte k těm, kteří hledají neobvyklosti, můžete jakoukoli klasickou pozici okořenit třeba změnou prostředí. Postel je nejpohodlnější, ale stejně tak pohodlná je nadnášející voda – zamluvte si privátní vířivku. Milovníci adrenalinu si mohou dát rychlovku v kanceláři nebo kabince v obchodě. A auto nemusí být jen pro teenagery, kteří nemají kam jinam jít, jednou za čas mají zamlžená skla a stísněný prostor, kde se k sobě tisknete také něco do sebe. Krása sexu je v tom, že záleží jen na vaší fantazii a nabízí miliony možností.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − 15 =