Cestování

Tip na stylové ubytování v Českém Krumlově

Jedním z nejkrásnějších měst jižních Čech je bezesporu Český Krumlov. Turisté sem proudí zejména za návštěvou skvostného historického centra, které je registrováno jako chráněná památka UNESCO. Prohlédnout si všechny krásy města a jeho okolí zabere zcela jistě více dní. I proto se vyplatí krásné a stylové ubytování přímo ve zmiňované historické čtvrti. Naším tipem je pension Rosa, jehož služby si představíme.

Příjemná atmosféra rodinného pensionu

Samotné ubytování Český Krumlov v pensionu Rosa je vynikající hlavně svou polohou. Zrekonstruovaná historická budova se totiž nachází přímo ve staré zástavbě zhruba 5 minut chůze od náměstí. Vybrat si budete moci ze 17 pokojů, a to dvou, tří a čtyřlůžkových. Každý je vybaven koupelnou, v níž se nachází vana nebo sprchový kout a toaleta. Samozřejmostí je i televize se satelitním příjmem.

Další přednosti ubytování

V ceně ubytování mají hosté i snídani a ubytovat se zde lze i s domácím mazlíčkem. Samotné ubytování Český Krumlov- Pension Rosa nabízí i připojení k internetu prostřednictvím wi-fi, a to po celém objektu, který je kompletně nekuřácký. Svůj automobil můžete pohodlně zaparkovat na uzamykatelném parkovišti přímo na dvoře pensionu.

Nudit se v Českém Krumlově stoprocentně nebudete

Český Krumlov sice není nijak velkým městem, ale svou kosmopolitní atmosférou a památkami rozhodně zaujme. Když už budete mít ubytování v Českém Krumlově zajištěno, vydejte se do státního hradu a zámku, který patří mezi dominantní budovy. Malebné je i jedno z nejstarších barokních divadel, jež se zde nachází. V podhradí budete moci zhlédnout dokonce i živé medvědy. Využít lze určitě i spousty zajímavých kulturních akcí, mezi které patří například Svatováclavské slavnosti, mezinárodní hudební festival anebo Slavnosti pětilisté růže a mnohé ostatní.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + ten =