Móda

Tílko? Na léto nutnost

Přemýšlíte, v čem přežijete horké dny? Pár jich už máme za sebou a téměř všichni jsme si zase po zimě vyzkoušeli, jaké to je se celý den potit. Pro příště se tomu ale můžete trochu vyhnout, když se správně oblečete.

Na léto jsou každopádně dobré vzdušné šaty, ale ne každá z nás si může dovolit chodit v hezkých šatičkách. Pro někoho to není vhodné do práce a sportovat se v tom také zrovna moc nedá. Naopak takové tílko je vhodné pro každou příležitost.

Tílko na tisíc způsobů

Dámská tílka jsou nezbytnou součástí každého letního ženského šatníku. Jedno rozhodně nestačí, potřebujete několik základních barev. Dobře se kombinuje klasická černá a bílá, tmavé barvy však do horkých dní nejsou příliš vhodné. Pokud to jde, berte bílou a všechny možné světlé odstíny.

Tílka se dají využít ve spoustě outfitů. Obléknout si je můžete ke kraťáskům, k sukni, na plavky k pláži nebo na projížďku na kole. Záleží na tom, po jaké variantě sáhnete. Liší se materiálem, střihem, ramínky (úzká, široká, nastavitelná), použitím knoflíků, límečkem apod. Krátká tílka, ze kterých vykukuje pupík, jsou vhodná spíš pro mladší ročníky a dlouhá tílka se dají nosit jako letní šaty.

Kromě toho mají ještě jednu hodně významnou výhodu. Když se opálíte, nebudou vám pak na rukou vidět bílé rukávy. Dávejte však pozor. Odkrytá ramena jsou velmi náchylná na spálení, takže se raději natírejte opalovacím krémem.

Tílka pro celou rodinu

Tričko bez rukávu není jen vhodným kouskem do šatníku každé ženy, oblékne se do něj pohodlně celá rodina. Pánská tílka odkryjí pěkné svaly a vypracované tělo a pro děti je to také dobrá varianta, protože jim aspoň nebude teplo. Nezapomeňte jim namazat ramena opalovacím krémem.

Doporučujeme koupit si tílko, které nebudete mít úplně upnuté na těle. V horkých dnech by to nebylo příliš příjemné, daleko více oceníte, když vám bude trošku volnější. Pamatujte, že v horku se musíte oblékat tak, abyste měli zakrytých co nejméně částí těla je vhodné a oblečení se vám nelepilo na tělo.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 5 =