Děti

Svět puzzle na jednom místě

Už dlouhá léta skládám puzzle. Rád si vybírám malované obrazy a příliš mi nezáleží na počtu dílků. Většinu složených obrazů podlepím ze spodní části a pověsím na zeď. Zatím jsem neskládal puzzle větší jak 5 tisíc kousků. Nedávno jsem chtěl pro neteř koupit menší puzzle, které by odpovídalo jejímu věku. Našel jsem senzační obchod, kde jsem vybral puzzle nejen pro ni, ale i pro sebe.

Velký výběr na jednom místě

Puzzle obchod i-puzzle.sk nabízí nepřeberné množství druhů těchto zábavných obrázků, které musíte nejprve podle obrázku složit. Dětské puzzle koupíte podle počtu dílků od 6 dílků až po 300 dílků. Co se týká motivů těch je nepřeberné množství. Kreslené postavičky ze známých seriálů, fotky psů, koček a dalších zvířátek. Vybere si určitě každý.

Puzzle pro dospělé

Puzzle jsou však zábava nejen pro děti, ale také pro dospělé. Avšak my dospěláci dáme raději přednost výjevům ze života jako jsou nádherná horská panoramata, či přírodní scenérie
puzzle_chobotnicenebo malovaným obrazům. Já si vybral malovaný obraz historické Paříže, který mne opravdu nadchnul. V eshopu můžete také koupit levné 3D puzzle, které vypadá skutečně dobře. Opět je na výběr z kreslených motivů, tak z reálných fotek. Líbí se mi především motivy zobrazující přírodní výjevy a malované obrazy.

Když se vrátím ke klasickým puzzle hledal jsem v obchodě puzzle s největším počtem dílků. Našel jsem 13500 kousků. To už je pořádná nálož, myslím, že tak velké a složité puzzle člověk bude skládat klidně celý rok, ale proč ne? Vždyť nás přece skládání puzzle baví a tak už se těším, až mi na poště přistane puzzles motivem Paříže, které má “pouhých” 5 tisíc dílků.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − one =