Móda

Stylová taška na notebook nahradí vaši kabelku

Neodmyslitelným a nenahraditelným prvkem moderního outfitu je kabelka. Nicméně v určitých situacích můžete značkovou kabelku nahradit stylovou taškou na notebook. Abyste nepůsobila jako šedá a ničím nezajímavá myška, zapomeňte na fádní černou brašnu. Sáhněte po pestřejších motivech. V následujících řádcích vám představíme kvalitní tašky na notebook od ryze české značky Abags.

Velké popularitě se těší nepromokavá látková kabelka, která představuje kombinaci tašky na notebook a klasické kabelky. Alternativa se zamlouvá ženám všech věkových kategorií, přičemž k dostání je pestrá škála vzorů. Do látkové kabelky uschováte notebook o velikosti 8 až 17 palců. A zůstane vám ještě dostatek prostoru pro peněženku a klíče.

Ačkoliv si říkáte, že vašemu notebooku se nemůže nic stát, neměla byste zapomínat, že zákon schválnosti neustále funguje. Když si svůj přístroj jen tak pohodíte na sedačku v automobilu, při prudkém zabrzdění může sletět ze sedačky a narazit na nějakou hranu v interiéru vozidla. A potom budete litovat, že jste si svůj cenný pracovní nástroj neuschovala do bezpečné tašky.

Elegantní tašky na notebook

Pakliže preferujete tradiční obdélníkové tašky na notebook, obchod Abags.cz vás rozhodně nezklame. Většinou se jedná o jednokomorové tašky s dvěma postranními kapsami, kam uložíte myš, nabíječku a další příslušenství. Polstrování ochrání zařízení před hrozícím pádem.

Vybrat si můžete z široké palety barevných kombinací. Mladé studentky ocení tašku s velkými barevnými květy či zelenými rybkami. Zatímco pracovnice v kancelářích sáhnou po usedlejším motivu, například bílé barvě s černými puntíky.

Internetový obchod se orientuje nejen na dámské provedení. Sortiment zboží zahrnuje také modely pro pány, a tak můžete rovnou objednat jednu brašnu i pro svou drahou polovičku.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × one =