Krása

Šperky, které v sobě nesou pozitivní energii

Náramky, pro nás mají velký význam, řadíme je mezi naše oblíbené doplňky, které se hodí pro různé příležitosti a máme jich doma většinou několik. Můžou být obyčejné, luxusní, z různých druhů materiálů, plné pestrých barev. Například originální a neokoukané Shamballa náramky se staly módním hitem, jsou vyráběné ručně, najdeme zde provedení dřevěné, z korálků nebo náramky s hematitem, z mramoru a jiné. Jelikož se jedná o přímého výrobce, zaručují kvalitu a originalitu.

Jaký význam má název Shamballa?

Tento název má dle legendy lidem dodat klid, mír, pohodu. Je spojen s místem, kde se střetává nebe se zemí. Nádhera, co myslíte? Zajímavostí je, že podle Tibeťanů tyto šperky v sobě nesou léčebnou moc a navozuji pokoj v duši.

Jak vypadají? Shamballa šperky tvoří kuličky nebo korálky vyráběné z různých materiálů (české krystaly, diamanty, hematity, kovy, umělá hmota, přírodní materiály). Součástí náramků bývá často i magnetický hematit – minerál, který1 člověka chrání před negativní, špatnou energií, zlepšuje zdraví, myšlení a posiluje paměť. Většina náramků je vyráběna z voskovaného lnu nebo nylonových šňůrek, díky zajišťovacím kuličkám, které jsou na obou koncích, jednoduše upravíte velikost. Shamballa náramky Premium jsou vyrobené z kvalitních plastových korálků, dokážou odolat i silnějším nárazům, kovové rondelky vyplňují krystaly, kříž je z kovu a osázen českým křišťálem, vše je navléknuto na velice pevné, voděodolné gumičce. Shamballa náramky Style patří k náramkům plné pozitivní energie, vyrobené z korálků, doplněné o kvalitní ruční práci, na výběr z mnoha barev.

Shamballa náramky se staly módním hitem, oblíbily si jejich nošení i světové celebrity jako Jay Z, Rihanna, Beyoncé, Ashton Kutcher a mnoho dalších. V nabídce šperků se dá najít také náušnice, hodinky a jinou bižutérii. A pokud někdo touží po výrobě náramku dle vlastního přání, není problém, i v tomto vychází výrobce vstříc svým zákazníkům.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × five =