Krása

Šperky, které rozzáří každý outfit

Jen málokterá žena by pohrdla novým stylovým šperkem či doplňkem, což je možná i důvod, proč jich většinou schraňujeme tolik. Bohužel šperkovnice nejsou nafukovací a kolikrát by na takovou sbírku nestačila ani šatna. Umění ženy by však nemělo být v tom, že nakoupí veškerá blyštivá cingrlátka, která jí přijdou pod ruku. Naopak by měla být schopna vybrat univerzální kousky tak, aby se daly nosit k různým příležitostem, a přesto vynikly. Opravdu nemusíte vykoupit půlku klenotnictví, abyste mohla zazářit. Bohatě postačí, když budete mít jen pár pravých klenotů.

Univerzální i stylové doplňky

Hojný výběr šperků ve výsledku vlastně nemusí být k užitku. Chcete si vzít tenhle, jenže neladí k botám, a ten co byl jako druhá možnost, se zase hodí spíš na nějakou společenskou akci než na večer s kamarádkou v klubu. Právě proto je možná čas poohlédnout se po něčem univerzálnějším. Existuje totiž poměrně široká nabídka doplňků, které si můžete vzít kamkoli, aniž byste třeba porušily společenský kodex nebo někoho pohoršily. Na různých příležitostech skvěle zapadnou například šperky od značky Pandora. Jsou totiž velice elegantní, ale zároveň decentní, takže se nemusíte bát doladit jimi i odvážnější outfity.

Originální náramek Pandora

Výhodou šperků Pandora je bezesporu jejich variabilita. Univerzálních doplňků pro všední i výjimečné akce určitě najdeme povícero, co kdybyste ale mohly mít hned několik šperků v jednom? Náramky Pandora tvoří takový příjemný základ. Vybrat si je můžete v různém provedení či materiálu, což je super, ale zase nic speciálního. Co mají tedy navíc? Korálky. Styly, barvy i motivy, na jaké si jen vzpomenete. Navíc máte díky nim možnost složit si náramek podle svého gusta, který bude nejen velice originální, ale řekne i váš příběh a zdůrazní individualitu.

Pokud si zakládáte spíše na elegantním stylu, jistě vás osloví kolekce Pandora Reflexions, přinášející vkusné náramky s jemnou texturou a decentním designem. Skvěle se hodí i pro ženy, které z praktických důvodů náramkům zrovna nefandí. Díky plochému provedení se totiž přizpůsobí každému zápěstí. Pocit jedinečnosti i možnosti sebeprezentace pak dodají originální klipy kombinovatelné v rámci kolekce.

Nemusíte mít doma šperků jako v zastavárně, abyste vyladila každý outfit. Zkuste volit opravdu jen ty originální kousky a zbytek se k nim už poskládá skoro sám.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 3 =