Kariéra

Snadné zprostředkování zaměstnání

V dnešní době není zrovna lehkým úkolem najít si práci dle našich představ. Personální agentura Axial nabízí již od roku 1994 profesionální služby pro zaměstnance i firmy, přičemž oběma subjektům poskytuje absolutní flexibilitu. Firma disponuje dokonalým přehledem o trhu práce, a proto dokáže svým klientům zajistit ideální pracovní pozice a spolehlivé zaměstnance. Nabídky práce se vztahují na území celé České republiky, především díky dvěma pobočkám v Praze a Brně.

Bohatá nabídka služeb

Tato agentura nabízí širokou škálu služeb na špičkové úrovni, mezi které patří například nábor zaměstnanců, brigádní výpomoc, hledání brigádníků, dočasné přidělení zaměstnanců a mnoho dalšího. Při poskytování služeb klade firma důraz na maximální spokojenost zákazníka, a proto dbá o jeho veškeré požadavky či připomínky. O veškerý servis se starají odborní pracovníci, kteří vynikají svými bohatými zkušenostmi a znalostmi v oboru.

Preciznost práce společnosti

Na základě široké databáze zájemců o práci je firma schopna poskytnout pohotové vyhledání zaměstnanců. Každý uchazeč je podroben několika odborným, jazykovým i dovednostním testům, čímž je zaručena maximální spolehlivost při hledání zaměstnance dle vámi požadovaného profilu. Společnost dále umožňuje například outsourcing lidských zdrojů. Pomocí této služby se zbavíte veškeré zodpovědnosti za okrajové činnosti firmy, jelikož vám Axial zajistí nábor pracovníků, jejich organizaci i rozpis směn.

Snadný přístup

Každému uchazeči o tyto služby stačí pro jejich získání velmi málo. Prvním krokem je bezplatná registrace, která se může uskutečnit online nebo při osobní návštěvě kanceláře. Dále chybí už jen odpovědět na některý z inzerátů, odeslat motivační dopis a strukturované CV. Ve chvíli, kdy se stanete ideálním kandidátem pro určitou pozici, bude následovat osobní pohovor s konzultantem a výběrové řízení firmy. Celý proces je snadný a nezabere příliš času.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 + 20 =