Cestování

Slunná Itálie – sen každého lyžaře

Itálii možná znáte spíše jako oblíbenou destinaci na letní odpočinek u moře, zvláště v posledních deseti letech se však těší obrovskému zájmu take ze strany lyžařů. Sluncem zalité svahy Alp jsou pro lyžování chtivé jedince doslova rájem! To nejlepší na lyžování v Itálii je, že vám dovolí jízdu na vysokohorských sjezdovkách a slunění se u vody krásně zkombinovat.

Zapomeňte na Krkonoše a vychutnejte si Alpy!

Bojíte se, že vás lyžování v zahraničí bude stát víc, než si můžete dovolit? Zrovna v případě Itálie tohle neplatí – oproti Francii nebo Švýcarsku si zde můžete užít lyžování i nadprůměrný standard služeb za dostupnou cenu. Navíc je relativně blízko, a tak vás nezruinuje ani cesta. Mnoho tamějších letovisek poskytuje zvláštní výhody, například slevy pro rodiny s dětmi nebo speciální nabídky skipasů. A pokud vám tolik nezáleží na tom, abyste měli vše dopředu naplánované, vyberte si z nabídky last minute zájezdů, na nichž opravdu ušetříte! Rozhodnout se můžete prakticky celoročně, lyžařská sezóna v Alpách totiž začíná již v září a končí až v červnu.

Moderní sjezdovky, gastronomie i wellness

Čtete správně – to vše na vás čeká, pokud si vyrazíte na lyžařské zájezdy do Itálie a zvolíte jednu z populárních destinací. Nejúžasnější sjezdovky, denodenně perfektně upravené a vybavené moderními lanovkami a vleky, vám nabídne lyžování Val Gardenna nebo Arraba – Marmolada. Stovky kilometrů zajímavých lyžařských tratí na vás čekají v Passo Tonale – Ponte legno, a pokud si chcete užívat relax v těch nejluxusnějších hotelech či malebných horských penzionech, bude pro vás tou pravou volbou. Za dobrým jídlem a vínem, které k Itálii neodmyslitelně patří, se vydejte do nádherného okolí Livigna.

Vybírejte s přehledem

Rozhodnout se pro tu nejzajímavější a současně nejvýhodnější nabídku bývá někdy tvrdým oříškem. Obnáší to hodiny, ne-li dny brouzdání ve vyhledávačích, ukládání desítek záložek a dlouhé srovnávání a výpočty. Naštěstí existuje praktický srovnávač nejen lyžařských zájezdů NewTravel.cz, který se vám při honbě za dokonalou dovolenou může stát nepostradatelným pomocníkem. Obsahuje výběr z nabídek spolehlivých cestovních kanceláří, od těch největších, s nimiž se můžete vydat do celého světa, až po ty, které se specializují na určitou destinaci. Stačí jen zadat potřebné parametry a můžete procházet výhody i nevýhody každé nabídky pěkně na jednom místě. Smlouvou pak podepíšete přímo s cestovní kanceláří, která zájezd poskytuje, bez jakéhokoliv prostředníka. Neváhejte tedy a splňte si svůj sen, máte ho už na dosah.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six + 16 =