Zdraví

Skupinové posilování vás bude bavit

Kdo by si nepřál mít hezčí tělo, obzvlášť takhle před létem, když máme před sebou dovolenou v plavkách? Do dovolené už sice sixpack vybojovat nestihnete, ale léto je rozhodně nejvhodnějším obdobím k začátku cvičení. Nemusíte se totiž zavírat do posilovny, cvičit lze i venku. A aerobní aktivity jako cyklistika, kolečkové brusle či běh vás také budou bavit.

Necítíte se na to být někde zavření s hromadou dalších lidí, kteří budou okukovat vaši cvičící taktiku a marně na vás budou hledat svaly? Takhle vypadá prakticky každá posilovna Praha. Obzvlášť ty nejlépe vybavené bývají stále obsazené. Ale co kdybyste se do tréninku pustili společně s dalšími začátečníky? Cítili byste se pak lépe?

V Eagle Fitness se cvičí společně

Posilovna a fitness Praha s názvem Eagle Fitness vás z tohoto hlediska určitě uspokojí. Ve dvoupatrové budově se na ploše o celkové rozloze 620 m2 nachází lifterna, posilovna, kardiozóna, aerobní sál i místnost na bojová umění. Nic vám tyto názvy neříkají? Nemusí, protože profesionální trenéři vás jimi provedou. Kruhový trénink s Maruškou se zaměřuje zejména na ženské problémové partie, BODY UP s Pavlem posiluje horní polovinu těla a na kick-boxu se Sašou se může ukázat kdokoliv, kdo má zájem se odreagovat a naučit se bojové umění. Lektoři vše vysvětlí, a navíc si nebudete připadat tak hloupě, protože začátečníků bude ve skupince určitě více.

Nechybí venkovní aktivity

Naprosto ojedinělé je pražské fitness centrum tím, že má i venkovní vybavení. Před budovou je povedené street workout hřiště pro cvičení s vlastní vahou a vedle něj je umístěn stojan s kotouči. V létě tedy nehrozí, že byste při posilování museli být zavření uvnitř.

Nejen začátečníkům je připravená možnost zaplatit si osobního trenéra nebo kondičního maséra. Je docela fajn, pokud si v začátcích cvičení necháte zjistit podkožní tuk, svalovou hmotu, metabolický věk a další údaje, které napomohou sestavit správný tréninkový plán.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − five =