Zvířata

Škrabadlem ke zdraví, odpočinku i hraní

Škrabadla pro kočky jsou dnes nezbytným vybavením bytů i domů. Škrábání je pro kočku přirozeným projevem a potřebou. Dopřejte vaší kočce možnost projevit toto její přirozené chování i u vás doma. Zajistěte vaší kočce přirozenou potřebu vlastního prostoru pro prolézání, odpočinek ale i obrušování drápků. Kupte jí škrabadlo, kde si obrousí drápky, zdřímne si i si pohraje.

Stop poškrábanému nábytku

Pokud máte doma kočku, nebo si jí chcete pořídit, pak jí určitě musíte koupit i škrabadlo. A proč? Odpověď je snadná. Kočka si potřebuje neustále brousit drápky, a pokud nebudete mít vhodné škrabadlo, které se jí bude líbit, tak to odnese váš nábytek. Jak se tomu vyhnout? Prostě koupit škrabadlo!

Kočka a škrabadlo

Kočkám rostou drápky stejně jako lidem nehty. Pokud ale kočka nemá možnost drápky obrušovat, mohou jí zarůst až do polštářku, což je velmi nepříjemné a pro kočičku velmi bolestivé. Ne každá kočka má ráda ruční obrušování drápků, proto je škrabadlo tou nejlepší variantou. Pokud ho ještě nemáte, počítejte s tím, že si váš mazlíček najde pravděpodobně nouzové řešení v podobě broušení o koberec nebo čalouněný nábytek. Předejděte tím co nejrychlejší koupí škrabadla. Pro kočku je škrabadlo stejně důležité jako pro psa hračky a každá kočička by doma alespoň jedno škrabadlo určitě měla mít. Nehrozí tak, že bude hledat náhradní řešení pro své rostoucí drápky. Je pouze na vás, zda svému mazlíčkovi pořídíte jednoduché, malé škrabadlo s odpočívadlem a jednou hračkou, nebo velké luxusní škrabadlo s více odpočívadly různých tvarů a rozměrů, žebříkem, kruhem na hraní, budkou, tunelem a hračkou.

Ten správný výběr

Škrabadlo vyřeší váš jeden velký problém. Neponičený nábytek. Nebojte se, koupí škrabadla nic nezkazíte, naopak. Nemějte strach, že bude vaše kočka škrabadlo ignorovat. Na první pohled si ho zamiluje. Díky plyšovému potahu na něm může podřimovat. Díky materiálu ke škrábání předejde zdravotním problémům. Díky hračkám, které jsou součástí každého škrabadla, si pohraje. Škrabadla pro kočky si můžete objednat na krmivahostivice.cz, nebo navštívit kamennou prodejnu. Vybírat můžete z variant vhodných pro malý či velký byt i barevných kombinací. Pokud potřebujete i něco jiného, stačí si vybrat na krmivahostivice.cz.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three − 2 =