Krása

Skleněný pilník – nezničitelný pomocník v péči o nehty

Pilník by neměl chybět v žádné manikúře a v péči o nehty je nepostradatelným pomocníkem. Lépe než ten kovový či papírový se o vaše nehty a jejich perfektní tvar postará pilník ze skla.

Pilník na přírodní i umělé nehty

Skleněné pilníky z kvalitního skla jsou k nehtům šetrné a běžným používáním téměř nezničitelné. Vhodné jsou jak na přírodní, tak i na umělé nehty, vydrží snad všechno. Díky výrobě z tvrzeného skla jsou dokonce více odolné i vůči pádu. Nemusíte se tedy bát, že se vám skleněný pilník rozbije, to by musela být hodně špatná shoda okolností a museli byste s ním zacházet opravdu nehezky. Pilníky ze skla mohou mít různý design, od toho nejjednoduššího až po zajímavě zdobený. Potisky, zdobení krystaly, ruční malba i laserové gravírování, možností je spousta.

Výhody skleněných pilníků

Proč k úpravě nehtů používat právě skleněný pilník? Jeho brusná plocha je rovnoměrná díky chemickému leptání skla, při pilování se nehty nepoškozují a netřepí. Naproti tomu papírové pilníky mívají brusnou plochu nepravidelnou a příliš hrubou. Snadno vytvoříte požadovaný tvar, zvládnou to i začátečníci. Brusná plocha je běžným používáním nezničitelná, při každém použití se sama obnovuje, takže pilník vám vydrží velmi dlouhou dobu. Díky tvrzení skla je odolný vůči pádu i méně šetrné manipulaci. Jelikož sklo nevlhne, nedrží se v něm ani plísně a tyto manikúrní pomůcky jsou tedy velmi hygienické. Po použití je stačí opláchnout vodou a občas vyvařit v horké vodě.

Pilník jako dárek?

K dostání jsou velmi pěkné a originální pilníky ze skla různých tvarů, velikostí a podob. Luxusní skleněný pilník se může stát praktickým dárkem pro ženu, která se ráda stará o své nehty a chce je mít vždy upravené. Nejoblíbenější jsou oboustranné pilníky. Vybrat můžeme nějaký s pěkným zdobením a o dárek máme postaráno.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + eight =