Výživa

Seznamte se s PÂTIFU – pochoutka z tofu je vhodná i při dietě!

I vás musí zajímat, co jíte. Když se nebudete o tělo starat, negativně se to podepíše na vašem vzhledu i celkové kondici. Novinkou v oblasti zdravého stravování je PÂTIFU. Tato pochoutka má vše, po čem touží každý milovník zdravé stravy – není tučná, chutná skvěle, dá se jíst i při dietě a dají se z ní vytvářet lahůdky snad na neomezeně způsobů. Seznamte se!

PÂTIFU jako dokonalé spojení!

PÂTIFU je novým kulinářským produktem, který nabízí úžasnou chuť. Základem je nízkokalorické tofu (pochutina vyráběná ze sóji), které má tu skvělou vlastnost, že dokáže perfektně přejmout chuť jiných potravin. Právě díky tomu mohla vzniknout paštika z tofu plné chuti, která dostala jméno PÂTIFU. V obchodech ji seženete v 9 různých příchutích. Mezi top 3 nejoblíbenější patří: toskánská, s hlívou a delikates. Další příchutě jsou: rajče a olivy, bazalka – česnek, orient, gourmet, s bylinkami a hokkaido.

Není to jen o chuti

Paštika z tofu nevyniká jen lahodnou chutí. Jedná se o potravinu, která je vhodná pro osoby trpící celiakií a pro diabetiky. Neobsahuje maso, je to oblíbená vegetariánská pochoutka. Je určitě vhodná i pro děti. Hlídáte si štíhlou linii a držíte například redukční dietu? PÂTIFU zařaďte na jídelníček! 100 g výrobku obsahuje pouze 970 kJ!

Snadné recepty si zamilujete

Paštiku si stačí namazat na kousek pečiva a zdravá svačinka je na světě. Není to ale vše. S pomocí paštiky se dá vykouzlit celá řada chutných jídel. Za pouhých 15 minut si uvaříte třeba polévku z paštiky hokkaido. Potřebovat k tomu budete už jen cibuli, olej, vodu a koření. Dalším oblíbeným a současně jednoduchým receptem jsou šneci z listového těsta s PÂTIFU s hlívou. Těsto vyválejte, posypte ho osmaženou cibulkou a potřete paštikou. Zarolujte, nakrájejte na kolečka, posypte sýrem a dejte péct. Více se o PÂTIFU dozvíte na patifu.cz. Na stránkách najdete i další zajímavé recepty a seznam obchodů, kde pochoutku koupíte.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 3 =