Životní styl

Senzační cvičení podle Jillian Michaels

Máte za sebou už nějaký pokus o hubnutí, o změnu jídelníčku nebo o změnu celého životního stylu? Pak zajisté znáte klasické výmluvy nás žen typu „já nemám čas chodit cvičit“ nebo „jsem moc unavená“ apod. A víte, že nemusíte několikrát do týdne celé dvě hodiny trávit zavřená v posilovně? Existuje i jiné řešení…

Tím je cvičení americké trenérky Jillian Michaels, která je také moderátorkou velice úspěšné televizní show a výživovou poradkyní. Svou kariéru nastartovala právě cvičením, v pubertě totiž byla obézní. Vydala spoustu cvičebních DVD a tím nejpopulárnějším je zajisté 30 DAY SHRED. V současné době má své příznivce po celém světě. Své cvičení založila na kombinaci kardiocviků a jillian-michaels-unlimited-photo-gallery-introposilovacích cviků, které doplňuje jógou, kickboxem, přidává i pilates a další druhy cvičení. Pokud jste o Jillian ještě neslyšeli, připravte se na to, že je to opravdu živel, bude na vás křičet, hecovat vás a nenechá vás ani chvilku odpočívat, na to totiž během cvičení není čas. Zaručeně ji budete proklínat, ale pokud vydržíte 30 dnů, bude potom vše úplně jinak.

S tímto cvičením nemusíte do posilovny, ani nikam jinam. Stačí vám si vymezit 30 minut volného času a prostor kdekoliv u vás doma.

Nejznámějším je již zmíněné cvičení 30 DAY SHRED. Jedná se o cvičení, které je rozděleno na 3 levely, kdy cvičíte každý level 10dní, tedy 1.level cvičíte po dobu 10 dnů, 2.level 10dnů a 3.level také 10 dnů. Jeden level vám zabere maximálně 30 minut. Ke cvičení budete potřebovat pouze podložku a činky, které ale můžete nahradit PET lahvemi s vodou. Pokud budete opravdu každý den cvičit, výsledky v zrcadle uvidíte již po týdnu. Toto cvičení je zaměřeno hlavně na zpevnění celého vašeho těla, takže nečekejte velké úbytky na váze, ale na objemu. Ruku v ruce s cvičením jde samozřejmě správná životospráva a pitný režim, který byste neměli podceňovat.

Cvičení s Jillian Michaels není nikdy nuda. Své cvičení zaměřila na střídání posilování, které trvá 3 minuty, kardiocvičení trvající 2 minuty a 1 minutu posiluje břišní svaly. Vždy uvádí verzi pro začátečníky a pro pokročilé. První level je nejjednodušší ale dá vám pořádně zabrat v případě, že nejstě zvyklá cvičit, či se jakkoliv hýbat. Druhý level je nejnáročnější a třetí level nejzábavnější. Věřte, že po několik adnech začnete vidět změny, budete mít pevnější bříško, zpevní se vám ruce a nohy a začnou ubývam centimetry na obvodu.

Pokud vás toto cvičení zaujalo, stačí se podívat na youtube.cz, kde má nespočet videí, popř. si můžete zakoupit přímo její DVD. A nemusíte se bát toho, až vás cvičení chytne, že tím to pro vás končí. Můžete se pustit do dalšího cvičení jako je např. Six week 6 pack (cvičení na břicho – dva levely, kdy každý se cvičí 3 týdny), Shred IT (cvičení na ruce, prsní svaly a zadek s Kettbell činkou – dva levely, kdy každý se cvičí 15 dní) a třeba Ripped in 30 (podobné jako 30 DAY SHRED jen se cvičí 4 levely a každý po dobu 5-6dní).

Zkuste to a uvidíte tu změnu 🙂

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − two =