Domov

Sázka na designový nábytek nemusí být spojena s velkou investicí

Pokud si splníme sen o vlastním bydlení, ať už v bytě nebo rodinném domě, musíme samozřejmě z daných interiérů vytvořit skutečný domov. A to se nám povede jenom pomocí různých dekorací, doplňků, ale hlavně nábytku. Jestliže je v současné době něco hitem, je to designový nábytek. Jestli jste si mysleli, že je spojen výhradně s vysokými cenami, přesvědčíme vás o opaku. Našli jsme totiž internetový obchod www.lino.cz, který boří mýty o tom, že by byl tento typ nábytku pro většinu lidí nedostupný. A jelikož si ho můžete dopřát i vy, pojďme se podívat na několik tipů, jak váš byt vybavit.

Začínáme v kuchyni

Kuchyně jsou považovány za srdce bytů i domů, jelikož právě zde vznikají vybrané kulinářské delikatesy. Samozřejmě jsou i místem, kde by neměl chybět jídelní stůl a kvalitní židle do kuchyně. U nich vsaďte kromě designu také na jejich pohodlnost. Ideálním příkladem jsou čalouněné židle, jako je oblíbená židle Lugano – černá barva, kvalitní materiálové zpracování, ale i široká variabilita čalounění. To je jenom zlomek důvodů, proč ji vybrat.

Samozřejmě pokud je součástí vaší kuchyně také ostrůvek, nebo snad barový pult, dokonale do ní padnou barové židle. Ty už totiž dávno nejsou pouze výsadou restauračních zařízení, protože se hodí i do moderních interiérů.

Zvelebujeme obývací pokoj

Z kuchyně se pojďme přesunout do obývacího pokoje, který je považován také za jednu z centrálních místností. Ani zde nemusíte jít nutně jenom cestou klasického gauče, protože ten mohou doplnit velmi kvalitní designová křesla, která nadchnou svým zajímavým materiálovým i tvarovým zpracováním, které je nejenom unikátní na pohled, ale i maximálně pohodlné. I ty lze vybírat z široké škály variant a podobně jako plastové židle, i křesla sází kromě standardního čalounění i na tento moderní materiál, který umožní zajímavé designové výstřelky.

Na židli nezapomínejte ani ve vaší pracovně

Je-li součástí vašeho bytu také menší pracovní prostor, odkud realizujete administrativu spojenou s vaší prací či byznysem, nezapomínejte, že kromě dostatečné pracovní plochy a dobrého osvětlení potřebujete i zde pohodlné konferenční židle. Ty však mohou najít uplatnění nejenom doma, ale i ve vašich firemních prostorách. Zde rozhodně ohromí jak vaše obchodní partnery, tak i vaše klienty.

Mohlo by zaujmout...

1 Comment

  1. Alča says:

    Mě se podařilo nakoupit vybavení obývacího pokoje za pár korun. Mrkla jsem se na pár internetových bazarů a nakonec jsem většinu sehnala na megainzerce.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − sixteen =