Domov

Samonosné venkovní bazény

Léto je v plném proudu a spousta z nás, přemýšlí, jak si toto roční období zpříjemnit. Mnoho lidí v létě vyráží v těch největších vedrech na plovárny na městských koupalištích. Zejména po předchozích chladnějších dnech bývá však voda v bazénech koupališť studenější, což často některé odradí. Ideální cestu ke spokojenému letnímu koupání zaručují bazény společnosti Albixon.

V jejím nabídkovém katalogu naleznete hned několik typů venkovních bazénů. Velmi oblíbené jsou zejména samonosné bazény Albistone. Ty u Albixon najdete v různých tvarových provedeních. Samonosný bazén ve tvaru oválu stejně jako kruhový samonosný bazén působí vzdušných dojmem a hodí se zejména na méně prostorné zahrady. V obdélníkových samonosných venkovních bazénech naproti tomu je možné docílit lepší cirkulace vody.

Atypické samonosné bazény jdou s moderní dobou a představují jedny z nejluxusnějších provedení venkovních bazénů od Albixon. O kvalitě samonosných venkovních bazénů od Albixon se můžete přesvědčit sami na této webové adrese www.albixon.cz/bazeny/.

Samonosné bazény se vyznačují zejména dlouholetou životností. Od jiných venkovních bazénů se liší zejména svou instalací, neboť jsou zcela nebo částečně zapuštěny do okolního terénu. Jejich majitelé velmi často oceňují rovněž naprostou odolnost vůči většině chemikálií, bez nichž si lze jen stěží představit úpravu a dezinfekci vody v bazénu. Na webových stránkách Albixon najdete také řadu doplňků, jimiž můžete vybavit Váš venkovní bazén. Záleží jen na Vás, zda si k bazénu přiobjednáte například ještě bazénové trysky, protiproud Elegance nebo bazénové světla.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − sixteen =