Cestování

Safari v Botswaně: Dopřejte si letos nezapomenutelnou dovolenou

Začínáte přemýšlet o tom, kam se letos v létě vydáte na dovolenou, a toužíte po doopravdy nezapomenutelných zážitcích? Zapomeňte na moře i hory, vydejte se poznat africké safari! Bude to zážitek na celý život.

Vydat se do Afriky je trochu jiné než cestovat někde po Evropě či chodit po známých turistických destinacích. Ne že byste tady nepotkali turisty, ale neproducírují se tu jen tak. Abyste zažili Afriku, je potřeba mít dobré průvodce. Těmi vám mohou být Jakub a Tshepo vystupující pod značkou Manželka Africká.

Zamilovali si Botswanu a vy můžete také

Jakub Fanta je český pilot, který se v mládí sbalil a odjel za prací do Botswany. Tam se seznámil s Botswankou Tshepo, která pracovala v cestovním ruchu. Jejich cesty se rozdělily, ale poté je osud opět svedl dohromady. Od té doby jsou spolu a žijí v Botswaně, již milují. Rozhodli se, že budou její krásu ukazovat i turistům.

Jakub a Tshepo vám připraví dovolenou na míru, která bude zahrnovat mnohem více než safari Botswana. Podíváte se na nádherné Viktoriiny vodopády, projedete deltou Okavanga, podíváte se na solné pláně Makgadikgadi i do národního parku Nxai Pan.

Z Afriky si odvezete skutečné zážitky

Safari Afrika je něco, na co nikdy nezapomenete. Na vlastní oči uvidíte v přirozeném prostředí zvířata, která ostatní znají jen ze zoologické zahrady. Poznáte velké množství fauny a flóry, jež v Evropě nemáme. Budete-li chtít, setkáte se i s místními kmeny lidí, kteří žijí ve svých příbytcích daleko od moderní civilizace. Jsou neuvěřitelně milí a pomohou vám uvědomit si, co je v životě skutečně důležité.

Návštěva Afriky je opravdu nezapomenutelným zážitkem. Využijte toho, že si můžete jednoduše domluvit průvodce, s nimiž se domluvíte i česky, a vydejte se letos poznat dosud nepoznané. Kontaktujte Manželku Africkou, oni vám vymyslí program na míru.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − fourteen =