Nakupování

S cashback službou ušetříte při nákupech ve svých oblíbených obchodech

Kdo ještě neobjevil nakupování v Číně, neví, jak jednoduše se zde dají pořizovat věci, které při objednání u českých obchodníků stojí mnohem více. Největším tržištěm je dnes Aliexpress. Nakoupit zde pro Čecha není naprosto žádný problém. Zejména proto, že pokud dobře vybíráte, máte možnost zboží získat obvykle s nulovou cenou dopravného. O nízkých cenách nemluvě. Co zde koupíte? Téměř vše! Od oblečení přes boty, bižuterii, kabelky, ale i produkty pro zdraví a krásu. Pořídíte zde mobilní telefon, tablet i jinou elektroniku, včetně veškerého příslušenství i součástek pro jejich opravu. Stejně tak zde najdete sportovní vybavení nebo hračky pro děti. U většího zboží však už bývá problematičtější nákup kvůli ceně dopravného. Ta bývá zdarma jen u menšího či středně velkého zboží. Takže s tím, že si z Číny dopravíte do Česka pračku, příliš nepočítejte.

Nákupy v Číně ještě levněji

Už samotný nákup na Aliexpressu je velice výhodný. Ještě levnější však je, když využijete cashback služby portálu Tipli.cz. Díky Tipli nakoupíte výhodněji nejen v Číně, ale i u nás. Mezi oblíbenými obchody nechybí například Kasa, Zoot, Baťa, Tescoma, Lekarna.cz a mnoho dalších. Výhodně lze získat různé nabídky služeb. Seznam možných míst pro výhodné nákupy dnes čítá přes 200 obchodů.

Jak levné nákupy na Tipli.cz fungují?

Už při registraci do Tipli.cz získáte první bonus pro své nákupy – 50 Kč. Po ní pak svůj nákup realizujete vždy tak, že do obchodu přejdete prostřednictvím stránky Tipli.cz, kde jste registrovaní. V některém z 200 e-shopů objednáte klasicky zboží, o které máte zájem, a Tipli vám v rámci služby cashback vrátí část ceny nákupu zpátky na váš účet.

Výhodou je, že nemusíte čekat, než na svém cashback účtu nastřádáte vrácené peníze. Tipli je vyplácí na váš účet už od jedné koruny. Pouze bonusové body, které získáte za registraci nebo doporučení služby svým známým, vyplatí Tipli až od částky 100 Kč.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × four =