Domov

Ruší váš sousedé, nebo vy je? Zlepšete izolaci vašeho bytu

Také vás po ránu otravuje a vyrušuje dítě brečící u vašich sousedů? Nebo si vaši sousedé stěžují na hudbu, kterou si pravidelně pouštíte poměrně nahlas? Dejte sbohem těmto problémům, a zlepšete izolaci vašeho bytu. A to ideálně ve všech směrech. Základem jsou samozřejmě nejenom stěny, ale i izolace podlah. Pro více informací klikni zde. Díky tomu tak budete mít klid hlavně od sousedů pod vámi, kterým může vadit vaše neustále hlučné chození, posouvání židlí, nebo jiné zvuky, které zkrátka soused prostřednictvím svého stropu uslyší.

Co když vás obtěžuje soused nad vámi?

Pokud ale jste v opačné situaci, a otravuje vás hluk od souseda bydlícího nad vámi, máte dvě možnosti. Buď lobbovat za to, aby právě on izoloval svou podlahu, nebo můžete vzít vše do svých rukou, a zařídit se podle toho. Základem tedy bude kvalitní izolace stropu, díky které tak nikdy neuslyšíte souseda nad vámi. Možností, jak lepších izolačních vlastností dosáhnout je samozřejmě hned několik, a pokud vás možnosti zajímají, potom získejte víc informací. Mezi ty hlavní varianty ale patří možnost instalace do podhledové konstrukce, která patří mezi jedno z nejjednodušších řešení, které samozřejmě můžete využít téměř v jakémkoliv interiéru běžného bytu.

Z výsledků budete překvapeni

Uvidíte, že jakmile dané kroky podniknete, budete moci mnohem spokojeněji žít a bydlet, a to bez problémů s tím, že vy někoho rušíte, ale hlavně že někdo ruší vás. Samozřejmě to zjistíte nejenom subjektivně, ale i na základě měření. V tomto případě zabezpečujeme měření hluku, které tak ukáže výslednou kvalitu izolace. Stejně tak lze ale toto měření použít třeba i v jiné situaci, a to kdy chcete zlepšit celkovou akustiku místnosti, a vychutnat si třeba zážitek z vašeho domácího kina. Díky tomu zjistíte takzvanou dobu dozvuku, a získáte tak návrhy pro možnou akustickou izolaci.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − thirteen =