Bydlení v Dolních Počernicích
Domov

Řešíte problém, co s odpadní vodou u vašeho domu?

Ačkoliv se nad tím možná mnozí neustále podivují, stále je v naší zemi mnoho obcí, kde není zavedena kanalizace. V takovém případě jsou samozřejmě rodinné domy, ale stejně tak i veřejné budovy, restaurace či průmyslové podniky odkázáni na své vlastní řešení. V daném směru jsou nejlepším řešením čistírny odpadních vod, které se mohou dělit na domovní a komunální. Vše s ohledem především na počet obyvatel, kteří budou odpadní vodu produkovat.

Vsaďte na špičkovou kvalitu

Pokud se dané řešení týká i vás, rozhodně není dobré v tomto směru dělat jakékoliv kompromisy. Chcete-li vsadit na skutečnou kvalitu, vyberte si čističky odpadních vod od společnosti Gonap. Právě ta se může pyšnit certifikací kvality ISO 9001:2000, ale také neustálým vývojem a inovacemi v oblasti svých produktů. V rámci těchto procesů samozřejmě spolupracuje s celou řadou odborníků a institucí.

Základem je nabídka této firmy, kdy můžete využít jak řešení nadzemní, kdy je čistírna umístěna v budově, tak mnohem častější řešení podzemní čističky. Základem správného výběru je poté ona kapacita, která odpovídá počtu lidí v dané budově či objektu. Dalším kritériem výběru je také konkrétní typ, kdy lze volit čističku kontinuální a diskontinuální.

Co čistička dokáže?

Nejenom, že zachytává veškerou odpadní vodu, ale samozřejmě umožní nejenom stabilizaci kalu, ale také jeho odvodňování. A to v rámci jednoho kompaktního řešení, které navíc může být plně řízené programovatelným automatem. Díky tomu mohou domovní čistírny odpadních vod fungovat zcela samostatně, bez jakéhokoliv nutného zásahu ze strany jejich majitelů. I přesto dokážou nabídnout účinnost až 95 procent, ale i minimální spotřebu elektrické energie, která je nezbytností k jejich správnému provozu. Ten samotný jistě potěší i bezzápachovým a nehlučným provozem, což umožní i již zmíněné použití v konkrétní budově.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × three =