Auto-moto

Renault Kadjar: Váš nový nejlepší přítel

Hledáte nového společníka pro každodenní toulky městskou džunglí, víkendové výlety do přírody i na delší cestování po Evropě? Pokud jste se svým současným partnerem spokojená, neměňte ho. Společníkem máme na mysli toho se čtyřmi koly a motorem. Chystáte-li se na obměnu vozového parku, neměla byste přehlédnout nový Renaul Kadjar. Zdá se vám příliš velký? Nebojte se, větší vozy ženám sluší. Ale šarmantní Francouz je tak akorát. Ve městě vám nebude dělat zbytečné problémy při parkování, a přesto nabídne dostatek prostoru pro všechny vaše věci.

Crossover Kadjar dostal vskutku trefné jméno. Vzniklo spojením slov „Kad“ a „jar“, tedy odvozenin z francouzských slov „quad“ (česky čtyřkolka), „agile“ a „jailllir“. Poslední dva značí agilitu a nečekané objevení se odněkud. A skutečně tomu tak je – Kadjar je pro francouzskou automobilku další pomyslnou metou. Crossover nižší střední třídy v nabídce chyběl, ale vyplatilo se na něj počkat. Na první pohled svalnaté jako SUV, na první dojem pohodlné jako MPV – takové jsou pocity, které automobil u většiny lidí vyvolává. Ženy obdivují povedený design a pánové si pochvalují jízdní vlastnosti.

Zatímco v minulosti byl vzhled vozů Renault ceněn spíše fanoušky značky, současná tvář se líbí téměř každému. A pokud jde o Kadjara, díky množství detailů vypadá vskutku atraktivně. S délkou 4,45 m, šířkou 1,84 m a světlou výškou 200 mm je dostatečně kompaktní pro pohyb v městském provozu a připravený na dobrodružství v lehčím terénu.

Pokud vás zaujme exteriér, do interiéru se zamilujete ještě rychleji. I v tomto směru se lidé z Renaultu překonali a konečně rozmístili prvky tak, aby byly po ruce. Výčet výbavy, ať už standardní či příplatkové, je velmi obsáhlý. Za zmínku stojí panoramatické střešní okno, moderní multimediální a navigační systém R-Link 2, systém Stop&Start a další prvky pro bezpečnou a pohodlnou jízdu.

Udělejte si názor sama a vyzkoušejte, jak vám to s Kadjarem klape. Domluvte si testovací jízdu u autorizovaného dealera Renault Retail Group!

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 − three =