Domov

Red Dingo = styl i kvalita pro psího přítele

Máte ráda design ve spojení s kvalitou? Nezáleží na tom, jestli jste majitelkou roztomilého yorkšírského teriéra, temperamantního bígla či máte ochranáře dobrmana. Jako majitelce psa vám musí záležet na jeho maximálním pohodlí a dobrá zpráva je, že ho lze velmi snadno zkombinovat se stylem. Řešení přináší značka Red Dingo.

S ohledem na pohodlí i bezpečnost

obojekRed Dingo je australský výrobce obojků, vodítek a dalších potřeb pro psy. Nad ostatními vyniká především díky kvalitě. Hlavním sortimentem jsou Red Dingo obojky pro psy. Velkou oblibu mají u chovatelů psů po celém světě díky špičkovému provedení. Obojky jsou vyrobeny z nylonu, který patří mezi velmi odolné materiály – dokáže si udržet kvalitu i při extrémních podmínkách. Okraje obojku jsou navíc hustě tkané, čímž je dosaženo zvýšené odolnosti proti oděru. Specialitou Red Dingo jsou reflexní obojky pro psy, které ve tmě při odrazu světla svítí. Díky nim zvýšíte bezpečí vašeho psa. Značka vyrábí i luxusní obojky z kůže a také z neoprenu. Vybírat je možné klasické se sponou či stahovací obojky.

Design vás bude bavit

Hlavním rozpoznávacím znakem všech výrobků Red Dingo je unikátní design. Obojky jsou zdobeny polyesterovou páskou, což umožňuje použití rozmanitých motivů. Obojky zdobí například puntíky, kostičky, srdce, dále také abstraktní vzory a pro milovníky extravagance je tu obojek s motivem lebek se zkříženými hnáty.

I vodítka se vám budou líbit

Stejně rozmanité motivy jsou použity i na vodítkách, takže si lze pohrát s kombinacemi, aby i váš pes vypadal dokonale. Vodítka pro psy mají nastavitelnou délku 1 až 1,8 m a jsou vybavena patentovanými karabinami. V oblasti pro držení mají jemně tkaný polstrovaný nylon.

Vsaďte i vy na design a kvalitu od Red Dingo. Kompletní sortiment značky nabízí obchod mujmazlik.cz.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − 2 =